Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.


dydekm1

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się średnio widzą. Z B5 robić B7 to tak jak z golfa 2 robić golfa 4. Kórwa widzę, że jak sam się nie wezmę, to nie znajdę takich, które będą poliftowymi LEDami. Zatem... Kupię tanio lampy poliftowe do avanta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się średnio widzą. Z B5 robić B7 to tak jak z golfa 2 robić golfa 4. Kórwa widzę, że jak sam się nie wezmę, to nie znajdę takich, które będą poliftowymi LEDami. Zatem... Kupię tanio lampy poliftowe do avanta :kox:

nie widzę problemu, właśnie założyłem te LEDy jak to mówisz - z B7 - i moje polifty są na sprzedanie. d Pisz PW. Pozdrawiam[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 00:25_________________________________________________

wrzuć foty :) nie widziałem tych lamp na allegro ale powiem szczerze że zrobiły na mnie wrażenie ;)

ogarnę aparat i jutro powinny foty wylądować w tym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsze lampy z nie ori jakie widziałem do avanta ale cena powala. Za tą kase wolałbym kupić 2din konsole kompletną plus podłokietnik jakbym nie miał napewno bardziej bym sie z tego bardziej ucieszył. Ale każdy kupuje co lubi. Napweno na aucie wyglądają ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem całkiem :wink4:, ale ten pasek wstecznego za dnia mógł by być jaśniejszy, tak są przydymione moim zdaniem niepotrzebnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jakoś te lampy nie leżą :gwizdanie:

Może na żywo lepiej bo ze zdjęć to specjalnego szału nie ma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian a te ledy na dole od czego... :gwizdanie:

W ori na dole masz pozycję i stop, więc skoro pozycja jest w literach C, to co może zostać na dole...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...