Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LEON CUPRA 2.8


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu nadszedł czas na nowe auto. Niestety to juz nie audi ale według mnie to jego jedyna wada;p Chciałem mocna benzyne bez turbiny z napedem na 4 no i mam, padło na Leona Cupre 2.8 vr6 204KM rocznik 2002, przebieg aktualnie równe 100 tysiecy km udokumentowane, wyposażenie seryjne CUPRY, fotele recaro, elektrycznie składane lusterka, czujnik deszczu, komputer itp itd;p

Co do planów:

-Ściema wszystkich szyb

- Fajna 18"

- Dokładka od cupry

- Środkowy panel carbon

aaaa... no i oczywiście gaz, gdyż nie stać mnie na zalewanie go ciagle benzyna.

Moja wcześniejsza a4:(

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_oooo_a4_nowka-t95621.0.html

no i to chyba na tyle :)

c212058883.jpg

c212058882.jpg

c212058886.jpg

dsc02305dl.jpg

c212058885.jpg

20120109230.jpg

mg0284e.jpg

mg0281.jpg

Aktualne:

20120305268.jpg

20120305269.jpg

20120305270.jpg

20120305272.jpg

mg0260.jpg

mg0269b.jpg

mg0268.jpg

mg0271w.jpg

mg0275.jpg

Filmik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu taka skrzywiona minka na Recaro?:P

Puki co lata dobrze nawet bardzo dobrze i dźwiek jak dla mnie powala, fajnie ze przebieg ma mały i prawdziwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu taka skrzywiona minka na Recaro?:P

Puki co lata dobrze nawet bardzo dobrze i dźwiek jak dla mnie powala, fajnie ze przebieg ma mały i prawdziwy.

jak miałeś wcześniej TDI to teraz cieszysz się dźwiękiem jak dziecko pewnie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez porównania, szczególnie ze moja a4 strasznie głośno w sumie chodziła nie wiem czemu, i ten dźwiek mnie załamywał a teraz to niebo a ziemia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minka na Recarosy tylko i wyłącznie dla tego, że ostatnio coraz częściej ludzie kupują/pokazują autka, w których są Recarosy a ja nie mam :confused4: a też bym chciał :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha a myślałem ,że może masz złe wspomnienia czy coś i już sie zaniepokoiłem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez porównania, szczególnie ze moja a4 strasznie głośno w sumie chodziła nie wiem czemu, i ten dźwiek mnie załamywał a teraz to niebo a ziemia :kox:

oj wiem co czujesz kolego , ja tylko prze nicale 3 lata mialem TDI na PD i sie dziki niemu raz na zawsze z dyszla wyleczylem. Nawet 3.0 TDI po odpaleniu chodzi jak traktor a o kulturze racy zimnego PD to juz wogole nie wspomne.

Leonik super chyba jedno z najladniajszych aut tamtego okresu , i tak na dobra sprawe dal mnie sie wogle nie zestarzal.Dalaj wygala swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny, szkoda ze nie 1,8t :naughty:

zarabiste te siedzenia, tylna kanapa przekox :kox: on jest zarejestrowany na 4 osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny, szkoda ze nie 1,8t :naughty:

Jak nie ma zamiaru modzić w silnik to zdecydowanie lepszy wybór niż 1.8T, zwłaszcza ma kulturę pracy i dźwięk którego nie ma 1.8T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze dzwiek zdecydowanie lepszy, kultura pracy tez, mniejsza awaryjnosc. tylko te 200km troche malo:)

aaale, jak po czasie zabraknie mocy to przeciez uturbione vr6 gniecie 1,8t:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, Ty też się pochwal :gwizdanie:

Piękny Leonik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem 1.8t bo one nie mają napędu na 4 a jednak to było dla mnie ważniejsze niż KM a jak narazie te 200KM robi na mnie duże wrażenie, niby a4 140KM 300Nm dobrze szła i niektórzy twierdza ze w dieslu ten moment jest najważniejszy ale jak sie przesiadłem to nie ma porównania, a4 jeszcze mam i miałem okazje przejechać sie nią odrazu po przejażdżce cupra to nie ma w ogóle porównania, cupra miażdży przyśpieszeniem, nie wspominając o wspaniałym dźwieku vr6. Na początku ogólnie chciałem s3 albo s4, byle zostać przy audi, s4 odpadło z powodu 2 turbin (chciałem wolnossącą benzyne,a co dopiero biturbo :P) s3 odpadło z powodu 2 drzwi, a wiem ze to jest uciążliwe gdyz miałem kiedyś 3 drzwiowe auto :P Ogólnie w silniku modzić nie mam zamiaru nic :)

Auto jest niby zarejestrowane na 5 osób ale ja napewno w tyle jeździł nie będę gdyz uważam je za 4 osobowe ze względu własnie na tą przekozacką (nie skromnie uważając) kanapą hehe :>

Chciałem akurat ten silnik 2.8 a występuje on w niewielu autach szczególnie z 6 biegową skrzynia (w passatach była 5 biegowa), wiec został golf, bora, i leon, a wiadomo pod względem wizualnym z góry zostało postanowione że będzie o leon :tongue4:

Dziękuje bardzo za gratulacje! ;) Zobaczymy jak się będzie sprawował :)

P.S no właśnie Karol pochwal sie co tam kombinujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze dzwiek zdecydowanie lepszy, kultura pracy tez, mniejsza awaryjnosc. tylko te 200km troche malo:)

aaale, jak po czasie zabraknie mocy to przeciez uturbione vr6 gniecie 1,8t:)

Po co uturbiać. Wsadzasz kompresor i masz niezłego potwora. Moment prawie podwójny :naughty: i ok. 400km. Tylko taki zestawik to jakieś 4000.... nie nie PLN, ale EURO czy FUNA he już nie pamiętam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...