Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] audi concert brak kodu a odłączenie akumulatora


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W swoim Audi posiadam radio Audi Concert, natomiast nie posiadam do niego kodu i teraz jeżeli odłączę akumulator to po ponownym podłączeniu radyjko wystartuje bez problemów czy też będzie chciało kod ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno wystartować bez problemów, bo zapamiętuje VIN auta, w którym było ostatnio założone. Ja swoją BNS odłączyłem, podpiąłem inne radio, wpisałem kod i odpaliłem je, a po 1 dniu założyłem znowu BNS i bez problemów się uruchomiła, bez podawania jakichkolwiek kodów. Z concertem powinno być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W swoim Audi posiadam radio Audi Concert, natomiast nie posiadam do niego kodu i teraz jeżeli odłączę akumulator to po ponownym podłączeniu radyjko wystartuje bez problemów czy też będzie chciało kod ?

Jak nie był nigdy zmieniane i jest ORI z twojego auta to nie bedzie problemow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Panowie dzięki za info

sprawdzone rzeczywiście nie było żadnych problemów radyjko gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to przechodziłem , radio concert oryginał odpiąłem aku zapiąłem działa , włożyłem chorusa wpisałem kod , odpiąłem je od zasilania i po wpięciu pamiętało , po jakimś czasie zmieniłem na navi plusa i myśle że jak z tamtymi a tu qpa safe wyskoczyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli czeka mnie płacenie kasy w audi.... za głupi kod [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 02:40_________________________________________________Chyba że są inne sposoby prócz giełdy ? nie pieszy mi się z tym bardzo bo potrzebny mi będzie jak będę sprzedawał auto za ok rok/dwa, na razie włożyłem pionka 2din dvd bo symphony II to jakaś porażka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to radio było w aucie fabrycznie to kod dostaniesz w ASO za darmo.

Na 1000% nie dostaniesz za darmo, bo sam miałem problem z moim Symphony, fabryczne wyposażenie i nie zmieniane.

Rozładował się aku i radyjko zażądało kodu, i niestety zawiozłem do punktu CarAudio bo tam kosztowało rozkodowanie 70 zł a w ASO zażyczyli sobie 250 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy miał taki problem w passacie i też w jednym Vw chcieli 150zł (Katowice) a Kraków już 70zł to pojechaliśmy do Krakowa bo po drodze mieliśmy też tego nie rozumiem że jedni mają taką cenę a drudzy inną zwłaszcza że to i to aso vw tak czy tak popytam po różnych audi może ktoś zrobi za free albo tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co najciekawsze to w książce z radia pisze że jak się zgubi ten kod to nieodpłatnie w salonie go otrzymamy ,ale to w europie nie w polsce. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...