Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaz Podłokietnika , Tunelu Konsoli środkowej , Gałki zmiany biegów


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

nie no spoko poprostu odpuszcze sobie temat dłubania przy tylnym nawjewie a na przyszlsoc postaram sie pisac bardziej czytelnie :thumbup1:

Nie bierz tego zbyt do siebie... To prosta sprawa: trzeba wiedzieć gdzie pisać dużą, a gdzie mała literką; gdzie przecinek a gdzie kropka lub myślnik. Kiedyś, kiedy byłem dużo młodszy i właśnie, to (między innymi) mnie zastanowiło - dlaczego tak jest, że jeden wie jak pisać, a drugi nie? Moja rada (a może w Twoim wypadku drogowskaz jak wyjść na "prostą"): CZYTAĆ dużo, ale książek - nie internetu i SMS - ów. To się naprawdę OPŁACA i nie dotyczy to wyłącznie tego forum.

P.S.

Sam widzisz ile w mojej wypowiedzi jest różnych "dziwnych" znaków. Znasz je (w tej chwili wątpię), to stosuj, jeśli nie to się staraj wg podanego wyżej sposobu. Sam widzisz, że ja i większość ludzi na tym forum "nieznacznie" odbiega stylem wypowiedzi od Twoich wpisów. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale żeby dobrać się do uchwytu na napoje oraz tego schowka obok to trzeba demontować cały tunel czy wystarczy w jakiś sposób zdjąć ten górny plastik pod którym są te śruby z uchwytu bo dzisiaj próbowałem się jakoś do tego dobrać i nic mi się nie udało zdziałać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba zrzucić tunel :thumbdown: są tam srubki mocujace dostepne od spodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że to jakoś szybciej przeskoczę bo wpadł mi głowy pewien pomysł na podświetlanie tych elementów, ale jak widać to to będzie więcej roboty zostawię to sobie na "wiosnę", dzięki Grzesiu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu....powiedz jak i z ktorych przewodów zrobić przedłużenie do wtyczek 12v,przybyly mi dwa : w podlokietniku i z tylu, mam tez w podlokietniku wejści takie jak słuchawkowe, do czego ono jest. podpowiedz mi jeszcze czy może są juz wypuszczone kable wewnątrz konsoli srodkowej? czy trzeba je dorobić, czy można takowe dokupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz wejście AUX :wink:

Co do przedłuzenia pod 12V to ciagniesz grubsze kabelki (4 mm) od zapalniczki przód .

Ten cienki kabel to iluminacja (podświetlenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz jeszcze nie rozbieralem mojego tunelu , czy kabel aux bedzie wyciągnięty czy trzeba bedzie go dorabiac...12v w podlokietniku ma wyciągnięty kabel zakonczony wtyczką...bedzie gdzie to podpiąć? jaka to wtyczka do 12v bo musze taką dokupic...i jesli możesz powiedzic gdzie mozna je kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz co masz za MMI ? to wrzuce schemat podpiecia .

Wtyki (gniazda zapaniczki ) kupisz albo ASO lub uzywki .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mmi 2g, a może masz na stanie za duzo tych wtyczek :D to chętnie odkupie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyki pasuja nawet z poprzednich modeli B6/B7 :wink: daj ogłoszenie w DZIALE KUPIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem bo nie moge sciagnac listwy ozdobnej srodkowego panelu, odkrecilem juz 4 glowne srubki, ale nie moge dostac sie do reszty, tzn do srubek numer 1,2,7,8 (ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ). Czy da sie sciagnac ta listwe nie rozbierajac calego tunelu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem bo nie moge sciagnac listwy ozdobnej srodkowego panelu, odkrecilem juz 4 glowne srubki, ale nie moge dostac sie do reszty, tzn do srubek numer 1,2,7,8 (ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ). Czy da sie sciagnac ta listwe nie rozbierajac calego tunelu??

nie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde to jednak duzo roboty sobie na robilem bo onkleilem juz wszystkie listwy tylko zostala mi ta jedna no to bede musial sciagnac tunel :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde to jednak duzo roboty sobie na robilem bo onkleilem juz wszystkie listwy tylko zostala mi ta jedna no to bede musial sciagnac tunel :/

W sumie z demontażem tunelu tak dużo roboty nie ma, parę śrubek i do góry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, lub moduł z wtyką na 230V ;)

No właśnie leży już od 2 miechów i nie mogę się jakoś zabrać :wink::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...