Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

He he he , widzę że było ostro :)

było ostro , al teraz jestesmy mądrzejsi o jeden zlot :rolleyes:

Tzn. że alkoholowi mówicie NIE? :D

mówimy "tak" ale nie z każdym sie pije :decayed::kox:
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...jak ja przeprosiłem wódkę, której nie cierpię-to sobie wyobraz, jaki wpływ na psychofizykę ma ZLOT W BT :gwizdanie: :decayed::wink4:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 21:31_________________________________________________

mówimy "tak" ale nie z każdym sie pije

...bo nie każdy moze w tym samym czasie pić... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

He he he , widzę że było ostro :)

było ostro , al teraz jestesmy mądrzejsi o jeden zlot :rolleyes:

Tzn. że alkoholowi mówicie NIE? :D

mówimy "tak" ale nie z każdym sie pije :decayed::kox:

lepiej bym tego nie ujął :good:

Opublikowano

...jak ja przeprosiłem wódkę, której nie cierpię-to sobie wyobraz, jaki wpływ na psychofizykę ma ZLOT W BT :gwizdanie: :decayed::wink4:

Ha ha ha domyślam się :>

Opublikowano

leeee to w marcu sie najarasz az ci paszcza zesztywnieje

żeś mi doyebał...

to na zdrowotnosc :naughty:
Opublikowano

a rano każdy patrzy w lustro i sie zastanawia jak ma na imie.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To prawda że dziś w Krakowie pierwszy raz spadł śnieg? ;)

tak :wink4: ,trochu popadało

Opublikowano
  • Autor

na zlot lepiej zabrac dziewczyne czy kochankę, jak myślicie ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

O kutwa... Z drzewem do lasu ? :blink:

Opublikowano

na zlot lepiej zabrac dziewczyne czy kochankę, jak myślicie ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

O kutwa... Z drzewem do lasu ? :blink:

z drewnem jak już :cool1::bag:

Opublikowano

na zlot lepiej zabrac dziewczyne czy kochankę, jak myślicie ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

O kutwa... Z drzewem do lasu ? :blink:

masz racje, pojade sam

Opublikowano

Weź i żone i kochanke.... podzielisz się z kolegami ... :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

chciałbym odpowiedzieć, ale jakoś nie zrozumiałem :wink4: napiszesz raz jeszcze Anno?

"napiszesz jeszcze raz ANNO ?" :wtf:

FRIEND-ZONE.jpg

Król strefy :polew: :polew: :polew: :polew:

Ależ ja już odpowiedziałam troszkę wyżej :>

Ale Ja nie pytam, tylko cytuje tamtego "szarmanckiego" króla strefy :kox:

_________________________________________________

W przyszłym roku trzeba nałożyć restrykcje co do zlotów, bo jedna samica i już Wam się w majtkach poprzewracało :kox:

Opublikowano

Nosfer

W przyszłym roku trzeba nałożyć restrykcje co do zlotów, bo jedna samica i już Wam się w majtkach poprzewracało kox

Niezle wczoraj naspamowali :D

Opublikowano

na zlot lepiej zabrac dziewczyne czy kochankę, jak myślicie ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

O kutwa... Z drzewem do lasu ? :blink:

no proszę cię - w lesie co się Bukowina zwie drzewa do ścięcia raczej nigdy nie ma :gwizdanie: no chyba że ktoś lubi chłopców :polew:

Opublikowano

no chyba że ktoś lubi chłopców

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba, że Jarek przygotował jakies dodatkowe atrakcje, o których jeszcze nie wiemy :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

no chyba że ktoś lubi chłopców

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba, że Jarek przygotował jakies dodatkowe atrakcje, o których jeszcze nie wiemy :gwizdanie: :naughty:

no mam nadzieję że nie bo nigdy bym sobie nie darował że nie jadę w tym roku :kwasny:

Opublikowano

Przebrnąłem przez te kilka stron...

Dzentelmeni z Was wszystkich.

:decayed:

Opublikowano

Zaraz po Tobie :wink4:

Opublikowano

Ale Ja nie pytam, tylko cytuje tamtego "szarmanckiego" króla strefy

są granice, których przekraczać nie wolno... :gwizdanie: :decayed::wink4:
Opublikowano

Przebrnąłem przez te kilka stron...

Dzentelmeni z Was wszystkich.

:decayed:

Dżentelmeni nie piją przed 12, więc odpadacie :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.