Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak pytam bo ci placowi mieli trochę wspólnego z przywożonym przez nas rumem :decayed: ale widocznie są i inne źródła :)

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jak ktoś się jeszcze zastanawia to napiszę iż zostało już tylko 15 miejsc... :gwizdanie:

Opublikowano

Tak pytam bo ci placowi mieli trochę wspólnego z przywożonym przez nas rumem :decayed: ale widocznie są i inne źródła :)

Nie tylko z fiata ludzie jeżdżą.U nas jak jadą po rum to przywożą całymi kartonami.

Ja jak się raz przejechałem na czechy to zamiast rumu nawiozłem pełno Absyntu i łychy bo akurat trafiłem na dobrą promocję :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

tak jechałem i zacząłem się zastanawiać z kim przy stoliku usiądę :decayed::drunk:

hmm u mnie pisze Inlander :kox:, w sumie bez różnicy czeskie się piło skutek ten sam :polew:

nie ma znaczenia chyba z kim usiądziesz bo zostaniesz i tak sponiewierany :naughty:

zastanawiał bym się kto dotarga Cię do pokoju po tylu schodach :polew:

Obyś miał rację :decayed: Myślę, że moja kobietka wykrzesa z siebie tyle siły :polew:

Hub, a ty kontrolujesz auta na Fiacie ;>

Nie.

Ale robię do nich układy kierownicze,Punto,Panda i 500.Dodatkowo jeszcze kilka innych modeli też robię.Między innymi do Opla,Alfy,Citroena i za niedługo do BMW.

po pracy zajmij sie usługowo regeneracją :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Tego się nie regeneruje tylko wymienia na nowe.To są EPS-y znaczy się elektryczne wspomaganie.Jak siądzie to wsadzasz nową kolumnę i po sprawie.

Choć pewnie znajdą się magicy co będą to chcieli naprawiać :mysli:

Opublikowano

częsty tekst na zlotach :decayed:

image.jpg

Opublikowano

Oj widzę że się szykuje ostra batalia :kox:

Opublikowano

no różańca to se raczej zmawiać nie będziecie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

częsty tekst na zlotach :decayed:

image.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano

nie śmiej się nie bo kto wie jak z nami będzie widzisz jakie tu zawodniki jadą :shocked::embarrassed:

Opublikowano

nie śmiej się nie bo kto wie jak z nami będzie widzisz jakie tu zawodniki jadą :shocked::embarrassed:

sąsiad :wallbash: :wallbash: padniemy jako pierwsi?? :polew:

Opublikowano

no coś tam cholny świszczał że tak, ale ja wiem czy to możliwe :gwizdanie:

Opublikowano

no coś tam cholny świszczał że tak, ale ja wiem czy to możliwe :gwizdanie:

no raczej nie możliwe. :gwizdanie:

Opublikowano

też tak myślę, musiałem coś nie dosłyszeć :decayed: na jaką gorzałkę się umawiamy

??

Opublikowano

ale w BT??

Opublikowano

no bo nie lubię mieszać :decayed:

Opublikowano

Ja jakbym miał wybierać to wyborowa, bo z resztą różnie bywa czasem dobre czasem złe nie wiem czy kantują czy co :/ a wyborowa zawsze taka sama :>

Opublikowano

ja myślałem do de lux jęczmiennej :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja jakbym miał wybierać to wyborowa, bo z resztą różnie bywa czasem dobre czasem złe nie wiem czy kantują czy co :/ a wyborowa zawsze taka sama :>

Na zlotach największą popularnością co roku cieszy się najlepsza wódka - FINLANDIA !!!

Oczywiście jest też mnóstwo degustatorów ze swoimi "wynalazkami", ale jak ktoś nie chce mieszać to polecam zamawiać właściwą wielkość ( 0,7 ), kilka sztuk u Naszego lokalnego "alkoholowego" Adasia :good:

Opublikowano

A ja mam takie pytanie bo tak piszecie ze sobą powiedzcie mi klubowicze.

Czy ktoś jedzie do Bukowiny ze tak powiem w ciemno :wink4: pierwszy raz na taki zlot ? nie znając nikogo taki powiedzmy (rodzyn) ?

bo zastanawiam się nad udziałem i czytając mam wątpliwości nie chciał bym się czuć taki no wiecie odrzucony gdzieś tam w kąt.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.