Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie i panie

jedzie ktoś z pomorza no z tam tąd gdzie jest bliżej do tego no naszego morza i tamtejszego czarnego SPECJAL-a

chciałbym sobie zamówić skrzyneczkę tego o trunku a może i dwie.

przecież Specjala możesz kupić w SK :mysli:

na bank widziałem niepasteryzowanego, więc pewnie reszta też jest

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie i panie

jedzie ktoś z pomorza no z tam tąd gdzie jest bliżej do tego no naszego morza i tamtejszego czarnego SPECJAL-a

chciałbym sobie zamówić skrzyneczkę tego o trunku a może i dwie.

przecież Specjala możesz kupić w SK :mysli:

na bank widziałem niepasteryzowanego, więc pewnie reszta też jest

poważnie? bo ja słyszałem że w promieniu 150km od E-ga się ciężko robi żeby to dostać :mysli: bo to niby regionalne piwo, może z niepasteryzowanym jest inaczej

Opublikowano

Poznaniaki chyba taż jakieś tam swoje mają piwo :mysli:

Opublikowano

w SK dostaniesz ale zielonego sporadycznie lapniesz czarnego ale on już jest rozlewany gdzieś w okolicy

wolał bym dostać go ze źródeł

[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 22:23_________________________________________________chyba każdy rejon Polski ma swoje trunki

Opublikowano

Poznaniaki chyba taż jakieś tam swoje mają piwo :mysli:

Poznaniaki mają jakiegoś tam Lecha swojego - w zeszłym roku dane mi było w BK popróbować - powiem że zacne piwko- Adaś na bank będzie miał jak jedzie :cool1:

Opublikowano

panowie i panie

jedzie ktoś z pomorza no z tam tąd gdzie jest bliżej do tego no naszego morza i tamtejszego czarnego SPECJAL-a

chciałbym sobie zamówić skrzyneczkę tego o trunku a może i dwie.

przecież Specjala możesz kupić w SK :mysli:

na bank widziałem niepasteryzowanego, więc pewnie reszta też jest

poważnie? bo ja słyszałem że w promieniu 150km od E-ga się ciężko robi żeby to dostać :mysli: bo to niby regionalne piwo, może z niepasteryzowanym jest inaczej

niepasteryzowanego kupiłem kiedyś ( z 3 mies temu) w Auchan

Opublikowano

Stanleyek a Ty jedziesz do BT :naughty: ?

Opublikowano

Stanleyek a Ty jedziesz do BT :naughty: ?

naturalnie :)

Opublikowano

Stanleyek a Ty jedziesz do BT :naughty: ?

naturalnie :)

u was w Ktc jakie jest regionalne piwko :D ?

Opublikowano

Stanleyek a Ty jedziesz do BT :naughty: ?

naturalnie :)

u was w Ktc jakie jest regionalne piwko :D ?

GKS :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 22:43_________________________________________________ja piję tylko Tyskie + ew czasem coś na próbę ( w knajpce obok co chwilę są różne piwa regionalne z całej PL- ostatnio mi Ciechan zasmakował :kox: )

Opublikowano

Stanleyek a Ty jedziesz do BT :naughty: ?

naturalnie :)

u was w Ktc jakie jest regionalne piwko :D ?

GKS :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 22:43_________________________________________________ja piję tylko Tyskie + ew czasem coś na próbę ( w knajpce obok co chwilę są różne piwa regionalne z całej PL- ostatnio mi Ciechan zasmakował :kox: )

Tyskie dobre miałem okazję nawet zwiedzić fabryczkę :wink4:

Mi PEREŁKA ostatnio zasmakowała i Łomża :>

Opublikowano

ale tak czy siak piwo to nie jest to

lodowa wódeczka dobra zagrycha eh :gwizdanie:

Opublikowano

w tym roku tez bedzie jakis ogolnopolski zaopatrywacz :P ?

Opublikowano

Stanleyek a Ty jedziesz do BT :naughty: ?

naturalnie :)

u was w Ktc jakie jest regionalne piwko :D ?

slaskie.JPG

1,40 w żabce :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Poznaniaki chyba taż jakieś tam swoje mają piwo :mysli:

Poznaniaki mają jakiegoś tam Lecha swojego - w zeszłym roku dane mi było w BK popróbować - powiem że zacne piwko- Adaś na bank będzie miał jak jedzie :cool1:

Nie jakiegoś tylko Pilsa :tongue4: My bierzemy 2 albo 3 zgrzewki, także jak ktoś będzie chciał spróbowac to wystarczy nas poszukac :naughty:[br][br]Dopisany: 18 Luty 2012, 02:33_________________________________________________

Stanleyek a Ty jedziesz do BT :naughty: ?

naturalnie :)

u was w Ktc jakie jest regionalne piwko :D ?

GKS :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 22:43_________________________________________________ja piję tylko Tyskie + ew czasem coś na próbę ( w knajpce obok co chwilę są różne piwa regionalne z całej PL- ostatnio mi Ciechan zasmakował :kox: )

A piłeś Ciechana Miodowego?? :decayed:

Opublikowano

Ciachan Miodowy, Łomża Miodowa.. dobre piwka:)

Opublikowano

Ciachan Miodowy, Łomża Miodowa.. dobre piwka:)

dobre piwka, dobre :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

ja zrezygnowałem chyba jako pierwszy i przyjmuję na klatę wszystkie ksywy jakie tylko mi dacie :decayed:

najsłabsze ogniwo, ciepła klucha :tongue4:

(tłumaczenie że nie było zależne to ode mnie pewnie mnie nie obroni :embarrassed: )

Pozdrawiam wszystkich uczestników i życzę udanej zabawy (uwierzcie że chciałem być).

Opublikowano

ja zrezygnowałem chyba jako pierwszy i przyjmuję na klatę wszystkie ksywy jakie tylko mi dacie :decayed:

najsłabsze ogniwo, ciepła klucha :tongue4:

(tłumaczenie że nie było zależne to ode mnie pewnie mnie nie obroni :embarrassed: )

Pozdrawiam wszystkich uczestników i życzę udanej zabawy (uwierzcie że chciałem być).

nie przejmuj się, może za pół roku będzie letni hehehe

Opublikowano

ja zrezygnowałem chyba jako pierwszy i przyjmuję na klatę wszystkie ksywy jakie tylko mi dacie :decayed:

najsłabsze ogniwo, ciepła klucha :tongue4:

(tłumaczenie że nie było zależne to ode mnie pewnie mnie nie obroni :embarrassed: )

Pozdrawiam wszystkich uczestników i życzę udanej zabawy (uwierzcie że chciałem być).

nie przejmuj się, może za pół roku będzie letni hehehe

spoko przejmować się nie przejmuję.... na ostatnim letnim byłem :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.