Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie widział ktoś tutaj pucka?? aż dziwne że tutaj nie przyszeł się też wypłakać...

Ja w tym roku postaram się nie pić na zlocie :decayed: zobaczymy jak mi wyjdzie :decayed:

Już Cię karwa widzę bez cytrynówki na zlocie:polew: :decayed:

No niezła tam dyskusja niepotrzebnie takie spinki przed zlotem:facepalm:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja w tym roku postaram się nie pić na zlocie :decayed: zobaczymy jak mi wyjdzie :decayed:

A co ? Kobite policjantkę sobie wziąłeś ? Hyhy młody i głupi :polew:

Opublikowano

dokładnie....:grin:

Opublikowano
hehehe, jesteście świetni :grin:

to dopiero początek :decayed::decayed: rok temu jechałem jako świeżak i mi się spodobało :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
hehehe, jesteście świetni :grin:

to dopiero początek :decayed::decayed: rok temu jechałem jako świeżak i mi się spodobało :naughty::naughty::naughty:

a teraz to niby kto jestes?? w tym roku pozowole Ci pójść po cytrynówke dla mnie- awansowałeś :decayed:

Opublikowano

Ku.wa kilkanaście minut temu pisales, że w tym roku nie pihesz :polew:

Opublikowano

W górach zmiana zdania następuje co sekundę zwłaszcza jak w pobliżu jest cytrynóweczka :kox::polew::polew:

Opublikowano
Ku.wa kilkanaście minut temu pisales, że w tym roku nie pihesz :polew:

To siemian jest. Sam rozumiesz.

Opublikowano
hehehe, jesteście świetni :grin:

to dopiero początek :decayed::decayed: rok temu jechałem jako świeżak i mi się spodobało :naughty::naughty::naughty:

a teraz to niby kto jestes?? w tym roku pozowole Ci pójść po cytrynówke dla mnie- awansowałeś :decayed:

pomyliłeś adres :tongue4::decayed:

Opublikowano
Ku.wa kilkanaście minut temu pisales, że w tym roku nie pihesz :polew:

no ale to chyba oczywiste że picie zaczyna się dopiero po pierwszym litrze :decayed:

Opublikowano
Ku.wa kilkanaście minut temu pisales, że w tym roku nie pihesz :polew:

no ale to chyba oczywiste że picie zaczyna się dopiero po pierwszym litrze :decayed:

Po pierwszym litrze to ty juz dwa razy trzezwiejesz i conajmniej raz rzygasz :grin:

Opublikowano
:good: litr palącej sie cytrynowy moze byc mocno nokautujący
Opublikowano
Ku.wa kilkanaście minut temu pisales, że w tym roku nie pihesz :polew:

no ale to chyba oczywiste że picie zaczyna się dopiero po pierwszym litrze :decayed:

Po pierwszym litrze to ty juz dwa razy trzezwiejesz i conajmniej raz rzygasz :grin:

ja nigdy nie rzygam. tu mnei z dawidkiem pomyliłeś.... :D

Opublikowano

ja nigdy nie rzygam.

Wiemy, wiemy to na ukraińskich sterydach przecież jedziesz :kox:

Opublikowano
Ku.wa kilkanaście minut temu pisales, że w tym roku nie pihesz :polew:

no ale to chyba oczywiste że picie zaczyna się dopiero po pierwszym litrze :decayed:

Po pierwszym litrze to ty juz dwa razy trzezwiejesz i conajmniej raz rzygasz :grin:

ja nigdy nie rzygam. tu mnei z dawidkiem pomyliłeś.... :D

Chyba z Zieluchem:decayed:

Opublikowano

Chyba z Zieluchem:decayed:

A później ykk się pytał w nocy co tak jebie :grin::decayed:

Opublikowano

Chyba z Zieluchem:decayed:

A później ykk się pytał w nocy co tak jebie :grin::decayed:

:polew::polew::polew: Ostatni z podobnych tekstów co słyszałem to "Fujjj on na mnie rzyga" :polew::polew::polew:

Jest dobrze wyzdrowiałem :banan: od wczoraj dawkuje alkohol :grin:

P.S Siemian wpadnij na spota to się ugadamy z towarem itd :decayed:

Opublikowano

Ja w tym roku postaram się nie pić na zlocie :decayed: zobaczymy jak mi wyjdzie :decayed:

A co ? Kobite policjantkę sobie wziąłeś ? Hyhy młody i głupi :polew:

Przynajmniej będzie go kto po mordzie lać :whistling::whistling:

---------- Post added at 18:21 ---------- Previous post was at 18:20 ----------

Ku.wa kilkanaście minut temu pisales, że w tym roku nie pihesz :polew:

no ale to chyba oczywiste że picie zaczyna się dopiero po pierwszym litrze :decayed:

Po pierwszym litrze to ty juz dwa razy trzezwiejesz i conajmniej raz rzygasz :grin:

ja nigdy nie rzygam. tu mnei z dawidkiem pomyliłeś.... :D

Chyba z Zieluchem:decayed:

Wybacz nie pamiętaam o którym zlocie mówisz :whistling:

Opublikowano
:good: litr palącej sie cytrynowy moze byc mocno nokautujący

litr jest dobry na dwóch...

...pod warunkiem że jeden nie pije :decayed:

Opublikowano

wy się tak wszyscy nastawiacie na "Cytrynówkę" a poziek i tak się zakręci i zabierze cały baniaczek ze sobą i tyle będziecie pić cytrynówkę :grin:

Nawet moja Kacha mówiła do mnie ostatnio - "Ty misiek trzeba kupić jakieś flaszki bo poziek pewnie znowu zakorbi banieczkę i trzeba się będzie prosić żeby nalał troszkę"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :grin::decayed::grin::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.