Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mario 3 lata temu zaliczyłem zmułę i musiałem rano biegać po schodach co by zrzucić promile, tym razem jadę z dzieciakami więc muszę trzymać fason :)

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mario 3 lata temu zaliczyłem zmułę i musiałem rano biegać po schodach co by zrzucić promile, tym razem jadę z dzieciakami więc muszę trzymać fason :)

No dzieci to faktycznie dobra motywacja ... :thumbup1:

Opublikowano
żona mnie ostrzegła żebym się nie stetrał z wami i nie stacurlał ze schodów przypadkiem :polew:

Damy rade:kox:

Opublikowano

Lele ta Gouda to z Moniek czy z Hochlandu ?

Opublikowano

To kolo który wypija tyle ze oka bieleja:kox: i to jest on:polew:

Opublikowano

A ja powoli zaczynam z żoną procedurę pakowania:whistling::whistling:

Tzn. to ja ją muszę spakować - dlatego zaczynam wcześniej:kox:

Opublikowano
A ja powoli zaczynam z żoną procedurę pakowania:whistling::whistling:

Tzn. to ja ją muszę spakować - dlatego zaczynam wcześniej:kox:

Stary jak Ty pakujesz żone to juz jej współczuje... otworzy torbe a tam sama seksowna bielizna i nic więcej ... :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Dorzucę jeszcze jakiś polarek, żeby się nie przyziębiła:wink:

Opublikowano

Suli mam nadzieję, że jednego kielonka wypijesz ze mną pod warunkiem, że jeszcze mnie pamiętasz :polew:

Opublikowano

A ja już sobie właśnie jadę pociągiem śledząc forum :naughty:

Opublikowano
Nie pamiętam :facepalm:

W tym roku trzymam się daleko od Moskala :naughty:

nie pamietasz ???? o boziu , zapomniało sie biedactwu. To ja Ci bardzo chętnie przypomne , pamietaj ze bedziemy w BT z Łatkiem i reszta juz koło 12-13 w południe :naughty:

Acha i zapomnij ze sie nie styramy razem :grin:

Opublikowano
Nie pamiętam :facepalm:

W tym roku trzymam się daleko od Moskala :naughty:

nie pamietasz ???? o boziu , zapomniało sie biedactwu. To ja Ci bardzo chętnie przypomne , pamietaj ze bedziemy w BT z Łatkiem i reszta juz koło 12-13 w południe :naughty:

Acha i zapomnij ze sie nie styramy razem :grin:

czyli tradycja... :decayed:

brakuje tylko Kędziora i jego spartan...

Opublikowano
A ja już sobie właśnie jadę pociągiem śledząc forum :naughty:

A my czekamy na Ciebie :naughty:slaweq odbierze cię .

Opublikowano

brakuje tylko Kędziora

niezmiernie nad tym ubolewam i nigdy mu nie wybacze :kwasny:

Opublikowano

Miałem jechać coupetą ale Miron zadzwonił i wypłakał mi się do słuchawki, że nie stać go na paliwo z Wawy i prosi żebym się z nim zabrał i dorzucił do :ON:

:facepalm:

No co ja zrobię, że mam gołębie serce...zgodziłem się jechać tym składakiem co zamiast wajchy ręcznego ma przycisk rodem z PS3...

Opublikowano

Dzień przed zlotem w wątku ruch jak na Marszałkowskiej w Wawie :kox:

Opublikowano

Ło kuźwa faktycznie tutaj ruch:kox:

:naughty:

Opublikowano
Suli mam nadzieję, że jednego kielonka wypijesz ze mną pod warunkiem, że jeszcze mnie pamiętasz :polew:

Jakże mógłbym zapomnieć:shock3::kox: Łykniemy mojej weselnej - masz to jak w banku:drunk::oczko:

Opublikowano

Dzisiaj zrobię tak Mironowi w aucie:

:naughty:

Opublikowano
Dzisiaj zrobię tak Mironowi w aucie:

:naughty:

o ja pie...e :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.