Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Oj trzeba bedzie, trzeba:wink: tymbardziez ze teraz mam 2 tyg z glowy bo na antybiotykach jestem, ale w BT sobie odbije:drunk:

Bierz antybiotyki do końca szybciej odlecisz :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lele lepiej zacznij trenować już dzisiaj bo padniesz w przedbiegach jak koledzy narzucą tempo, wiem jak jest bo raz byłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie strasz chłopaka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady. chciałbym czesc z was poznac na pierwszym moim zlocie, a nie upic sie w godzine:zyzol:

---------- Post added at 00:34 ---------- Previous post was at 00:32 ----------

Lele lepiej zacznij trenować już dzisiaj bo padniesz w przedbiegach jak koledzy narzucą tempo, wiem jak jest bo raz byłem :)

spoko spoko, jeszcze nie znasz chlopakow z obornik:punk:nie chce sie chwalic, ale jak idziemy na impreze to tez sporo wypijamy. Zreszta zobaczymy w BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lele lepiej zacznij trenować już dzisiaj bo padniesz w przedbiegach jak koledzy narzucą tempo, wiem jak jest bo raz byłem :)

No ja myślę , że co najmniej od Sylwestra jedzie na okrągło :eusathink:

Inaczej niech nawet nie przyjeżdża :yeah::lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie strasz chłopaka :naughty:

Musti a reczniczki jeszcze aktualne? Bo jak tak to mi moglbys wziac jeden do BT:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti a reczniczki jeszcze aktualne? Bo jak tak to mi moglbys wziac jeden do BT:wink:

Aktualne :)

Wezmę Ci sztukę i dopiszę do listy bo jest kilka osób które będą odbierać w BT ręczniki :good:

Ktoś jeszcze chętny na ręcznik ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, zabawa bedzie przednia. za 3 tyg niektórzy juz pewnie w drodze beda. A my Vario o której start?? pewnie jakos ok 6?

---------- Post added at 00:44 ---------- Previous post was at 00:42 ----------

Aktualne :)

Wezmę Ci sztukę i dopiszę do listy bo jest kilka osób które będą odbierać w BT ręczniki :good:

Spoko, Myślę że mnie poznasz po koszulce:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, zabawa bedzie przednia. za 3 tyg niektórzy juz pewnie w drodze beda. A my Vario o której start?? pewnie jakos ok 6?

---------- Post added at 00:44 ---------- Previous post was at 00:42 ----------

Aktualne :)

Wezmę Ci sztukę i dopiszę do listy bo jest kilka osób które będą odbierać w BT ręczniki :good:

Spoko, Myślę że mnie poznasz po koszulce:nabijasie:

Powinienem poznać spokojnie a jeśli nie to dam Ci znać do którego pokoju pukaj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonicie już do mnie i pytacie o wpłaty... Kilka osób się wypisało, kilka też chciałoby zapisać...

Niestety do dnia dzisiejszego nie mam tu moderacji i kompletnie nic nie mogę zrobić z wątkiem zlotowym, żadnych aktualizacji...

Co do wpłat to na dzień dzisiejszy mam takie:

Młody302 - 380zł

ykk - 270zł

tomi790 - 300zł

Lukasera - 340zł

Krzysztof - 380zł<embed hidden="true" id="embed1" type="text/html" width="0" height="0">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko mnie i osoby, które miały jechać ze mną możesz wykreślić z listy, niestety nie dam rady przybyć:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko mnie i osoby, które miały jechać ze mną możesz wykreślić z listy, niestety nie dam rady przybyć:/

A ja już założyłem za Was zaliczkę, za Wasze rezerwacje...

<embed hidden="true" id="embed1" type="text/html" width="0" height="0">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu mnie nie poinformowałeś o tym? chciałem Ci dać znać, ale nie mogłem nawet wysłać PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze ja sam chociaz sie zjawie :wink:

Grzechu obowiązkowo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko mnie i osoby, które miały jechać ze mną możesz wykreślić z listy, niestety nie dam rady przybyć:/

nie rozumiem czemu moskal nie wkleił ty jeszcze takiej fotki, może nie umie na nowym forum

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonicie już do mnie i pytacie o wpłaty... Kilka osób się wypisało, kilka też chciałoby zapisać...

Niestety do dnia dzisiejszego nie mam tu moderacji i kompletnie nic nie mogę zrobić z wątkiem zlotowym, żadnych aktualizacji...

Co do wpłat to na dzień dzisiejszy mam takie:

Młody302 - 380zł

ykk - 270zł

tomi790 - 300zł

Lukasera - 340zł

Krzysztof - 380zł<embed hidden="true" id="embed1" type="text/html" width="0" height="0">

Dzięki Jarek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonicie już do mnie i pytacie o wpłaty... Kilka osób się wypisało, kilka też chciałoby zapisać...

Niestety do dnia dzisiejszego nie mam tu moderacji i kompletnie nic nie mogę zrobić z wątkiem zlotowym, żadnych aktualizacji...

Co do wpłat to na dzień dzisiejszy mam takie:

Młody302 - 380zł

ykk - 270zł

tomi790 - 300zł

Lukasera - 340zł

Krzysztof - 380zł<embed hidden="true" id="embed1" type="text/html" width="0" height="0">

Ja wczoraj też puściłem przelew z resztą $ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...