Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. moich (sprawdzonych zresztą ) informacji jest takich osób pewna ilość. Są też tacy, którzy jadą np. 6 raz na zlot Ogólnopolski Audi. A to z kolei pokazuje jaka to fajna impreza. No i rzecz jasna każdy ze zlotowiczów miał kiedyś swój "pierwszy raz" jadąc na zlot. :wink4:

Także śmiało przyjeżdzaj, a na pewno nie będziesz żałował :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam takie pytanie bo tak piszecie ze sobą powiedzcie mi klubowicze.

Czy ktoś jedzie do Bukowiny ze tak powiem w ciemno :wink4: pierwszy raz na taki zlot ? nie znając nikogo taki powiedzmy (rodzyn) ?

bo zastanawiam się nad udziałem i czytając mam wątpliwości nie chciał bym się czuć taki no wiecie odrzucony gdzieś tam w kąt.

Jak masz obawy to wbij na jakiś spot na Śląsku przed zlotem to chociaź poznasz ludzi ze swojego regionu :) A jak uważasz że to buraki i nie chcesz z Nimi mieć do czynienia to Krakusy czy Warszawiaki bez problemu Cie przygarną :good:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie bo tak piszecie ze sobą powiedzcie mi klubowicze.

Czy ktoś jedzie do Bukowiny ze tak powiem w ciemno :wink4: pierwszy raz na taki zlot ? nie znając nikogo taki powiedzmy (rodzyn) ?

bo zastanawiam się nad udziałem i czytając mam wątpliwości nie chciał bym się czuć taki no wiecie odrzucony gdzieś tam w kąt.

Trochę dziwne pytanie i chyba nie powinieneś mieć nick soprano bo naprawdę nie pasuje tylko np...Wstydliwy Wacek.... :naughty:

A tak na poważnie to jeśli nie chcesz jeździć na zloty to nie jedź bo jak pojedziesz ras to już się od tego nie uwolnisz... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie bo tak piszecie ze sobą powiedzcie mi klubowicze.

Czy ktoś jedzie do Bukowiny ze tak powiem w ciemno :wink4: pierwszy raz na taki zlot ? nie znając nikogo taki powiedzmy (rodzyn) ?

bo zastanawiam się nad udziałem i czytając mam wątpliwości nie chciał bym się czuć taki no wiecie odrzucony gdzieś tam w kąt.

Jak masz obawy to wbij na jakiś spot na Śląsku przed zlotem to chociaź poznasz ludzi ze swojego regionu :) A jak uważasz że to buraki i nie chcesz z Nimi mieć do czynienia to Krakusy czy Warszawiaki bez problemu Cie przygarną :good:

:decayed:

Na Katowickie zapraszamy :>

Ludzie są :good:

Ja w tym roku miałem pierwszy ogólnopolski letni...nie do końca udany ale za to ekipa :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypsiu - już mi się podobasz jeżeli się zdecyduje to na pewno mnie poznasz (o ile jedziesz)

Napis na tylnej szybie przypomni Ci o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypsiu - już mi się podobasz jeżeli się zdecyduje to na pewno mnie poznasz (o ile jedziesz)

Napis na tylnej szybie przypomni Ci o mnie

OOOO Sopranooo...!!! będziesz mógł mnie rozpoznać w sobotnią noc party po... afrykańskim rozmiarze przyrodzenia więc do zobaczenia .... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jakie znaki szczególne sobie mówi by dać się rozpoznać :decayed::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś tam cholny świszczał że tak, ale ja wiem czy to możliwe :gwizdanie:

teee , góralu od siedmu boleści , nawet nie wiesz jak sie w Twojej pipidówie nazwy poprawnie pisze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypsiu - już mi się podobasz jeżeli się zdecyduje to na pewno mnie poznasz (o ile jedziesz)

Napis na tylnej szybie przypomni Ci o mnie

OOOO Sopranooo...!!! będziesz mógł mnie rozpoznać w sobotnią noc party po... afrykańskim rozmiarze przyrodzenia więc do zobaczenia .... :decayed::naughty:

W końcu Ci się udało coś wyrwać :decayed::polew:

no coś tam cholny świszczał że tak, ale ja wiem czy to możliwe :gwizdanie:

teee , góralu od siedmu boleści , nawet nie wiesz jak sie w Twojej pipidówie nazwy poprawnie pisze ???

Matko.. Moskal.. Coraz niższy poziom na tych zlotach :thumbdown: :thumbdown: :sick3:

A pamiętasz jak poznaliśmy Mirona ? Myslelismy, że nie da się gorzej.. On brylowal przez kilka lat, jak się już przyzwyczailiśmy do tego bysiora, to nagle do pokoju wszedł Siemian .. W tym roku jedzie Goral.tz... Ja znowu myślałem, że nic mnie nie zaskoczy.. Chociaż w Siemianie ma silnego przeciwnika, ale Siemiana już zdążyłem polubić.. Więc chyba taka jest kolej rzeczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Siemiana już zdążyłem polubić.. Więc chyba taka jest kolej rzeczy..

Kaskader :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje.. Chyba wciąż mam problem z nazwanie tego specyficznego rodzaju współczucia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje.. Chyba wciąż mam problem z nazwanie tego specyficznego rodzaju współczucia :decayed:

może idź do psychologa pomoże Ci się określić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę, musiałem coś nie dosłyszeć :decayed: na jaką gorzałkę się umawiamy

??

Ja to kupuję zgrzewkę Frugo i będziemy z Hugo pilnować gówniarzy :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę, musiałem coś nie dosłyszeć :decayed: na jaką gorzałkę się umawiamy

??

Ja to kupuję zgrzewkę Frugo i będziemy z Hugo pilnować gówniarzy :decayed::naughty:

hehe no ktoś musi, ja to już za stary jestem żeby się upijać :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje.. Chyba wciąż mam problem z nazwanie tego specyficznego rodzaju współczucia :decayed:

nooo pięknie... o mnie beze mnie...

Dobrze że mi jaśnie sługa Arturo Jastrzębski rycerz smerfowego samochodu doniósł :decayed: :decayed: :decayed:

No cóz Nosferku widze że pomyliło Ci się wspólczucie z wyrazem podziwu, zachwytu. :decayed: :decayed: :decayed::wink4::tongue4:

no ale cóż, polubiłem Cie więc Ci wybaczam. Zbłądziłeś ale znajdziesz jeszcze dobrą droge :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...