Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Swap z k03 na K04


h4cker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu nowy także proszę o pomoc. Czy któryś z Was robił tuning swojej A4 i wymienił oryginalną turbinę K03 na K04? Co mi jest potrzebne żeby przeprowadzić taką modyfikację oprócz turbiny? Mam Audi A4 1.8T z 2000r. oryginalnie był silnik APU który prawdopodobnie padł bo ktoś założył AEB tzn. ja z takim kupiłem... skrzynia automatyczna ale to chyba nie ma znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdylion razy było o tym

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

i było się tak spinać? :wallbash::decayed:

uszczelki kolektor-turbo, turbo-wydech i ewentualnie jak ukrecisz szpilke przy kolektorze zapasowe szpilki

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i było się tak spinać? :wallbash::decayed:

Mam dla takich gości przygotowaną odpowiedź , tylko przeklejam. Zerknij ile postów ma autor iczy poszukał lub próbował poszukać odpowiedzi na swoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i było się tak spinać? :wallbash::decayed:

Mam dla takich gości przygotowaną odpowiedź , tylko przeklejam. Zerknij ile postów ma autor iczy poszukał lub próbował poszukać odpowiedzi na swoje pytanie.

Napisałem, że jestem NOWY!!! Problem z czytaniem ze zrozumieniem? Skoro było pierdylion razy to proszę o linki i koniec tematu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i było się tak spinać? :wallbash::decayed:

Mam dla takich gości przygotowaną odpowiedź , tylko przeklejam. Zerknij ile postów ma autor iczy poszukał lub próbował poszukać odpowiedzi na swoje pytanie.

Napisałem, że jestem NOWY!!! Problem z czytaniem ze zrozumieniem? Skoro było pierdylion razy to proszę o linki i koniec tematu!

a od czego jest szukajka, jest cały watek na temat tuningów 1,8t i tam powtarza sie twoje pytanie łacznie z odpowiedzia włąsnie ten pierdzzylion razy :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem co chciałem. Przepraszam za zaśmiecanie :kwasny: jeśli można to proszę o zamknięcie postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że jestem NOWY!!! Problem z czytaniem ze zrozumieniem? Skoro było pierdylion razy to proszę o linki i koniec tematu!

a co mnie to obchodzi ze jestes nowy ???? to znaczy ze wpadasz , zadajesz durne pytanie i od reki masz dostac odpowiedz ????

Najpierw regulamin chłopcze a potem forum - taka jest kolejność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokoj sie i sie tak nie podniecaj, bo wprowadzasz niezdrowy klimat na forum :disgust:

Napisałem, że jestem NOWY!!! Problem z czytaniem ze zrozumieniem? Skoro było pierdylion razy to proszę o linki i koniec tematu!

a co mnie to obchodzi ze jestes nowy ???? to znaczy ze wpadasz , zadajesz durne pytanie i od reki masz dostac odpowiedz ????

Najpierw regulamin chłopcze a potem forum - taka jest kolejność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że jestem NOWY!!! Problem z czytaniem ze zrozumieniem? Skoro było pierdylion razy to proszę o linki i koniec tematu!

a co mnie to obchodzi ze jestes nowy ???? to znaczy ze wpadasz , zadajesz durne pytanie i od reki masz dostac odpowiedz ????

Najpierw regulamin chłopcze a potem forum - taka jest kolejność

typowy burak...

warnwarn.gifzachowanie niezgodne z regulaminem

warnpmod.gifPkt. 11 regulaminu

warnpmod.gifPkt. 11 regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że jestem NOWY!!! Problem z czytaniem ze zrozumieniem? Skoro było pierdylion razy to proszę o linki i koniec tematu!

a co mnie to obchodzi ze jestes nowy ???? to znaczy ze wpadasz , zadajesz durne pytanie i od reki masz dostac odpowiedz ????

Najpierw regulamin chłopcze a potem forum - taka jest kolejność

typowy burak...

troche ogłady kolego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...