Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wracając do tematu kierownicy multifunkcyjnej. czy orientuje sie ktos czy muszę kupić całą kiere czy istnieje możliwość zamontowania samych przycisków.jaki jest koszt?

Opublikowano

możesz zamontować same przełączniki multi + taśma do tego , uzywki cieżko trafić .

Nowe w ASO to koszt 560 zł strona :wink4:

Opublikowano

Pisz do Siemiana on ma tyle kierownic co ja zapałek w domu :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i stało sie... nowa kiera wpakowana i zaprogramowana. dizęki fryzjerek za namiar do Siemiana !!

prócz kiery musiałem wymienić moduł z taśmą no i ją zaprogramowac ale w tym pomógł mi fachowiec którego molestowałem juz jakiś czas w tej sprawie:)-wrclaguna :D

kiera.jpg

images

Opublikowano

No i pięknie, kiera super :good: Teraz bierz się za kolorowy FIS :naughty:

Opublikowano
  • Autor

z fisem troche grzebania jest:) odłoze to na potem nastepne mody to czarny sufit(ciezko dostać cos dobrego na allegro) i kapy na lustra od s4 :)

Opublikowano

z fisem troche grzebania jest:) odłoze to na potem nastepne mody to czarny sufit(ciezko dostać cos dobrego na allegro) i kapy na lustra od s4 :)

wcale nie :gwizdanie:

Wystarczy kupić legalne zegary z kolorowym FIS-em , jedziesz do ASO na odblokowanie komponentu i po sprawie :gwizdanie:

Opublikowano

Qri a co powiesz na S4 w dieslu gdzie pod maską jest np. 340ps i 680nm :)

Ps. bo taki jest mój następny mod - ale to na lato

Nowe 3.0 (kod bodajże CDUC?) TDI w A7 - po drobnych modach u Aligatora 396 ps i 720~ Nm ;) tak w ramach OT

A teraz na temat autka... 147kW z 2.0TDI ? To jest seryjnie czy po jakiś modach ?

Dobra cofam, doczytałem :decayed: aż głupio mi się przyznać, ale szukałem tego w modyfikacjach a nie wyposażeniu dodatkowym :embarrassed:

Opublikowano

artua2 zawsze do uslug :hi: Najwazniejsze ze poszlo kodowanie :naughty:

Jakby co to bede mial na sprzedaz KOLOR licznik :) Oczywiscie pewny

Opublikowano

Jakby co to bede mial na sprzedaz KOLOR licznik :) Oczywiscie pewny

to daj znać , będę miał chętnego :kox:

Opublikowano

Spoko :) ja szukam do siebie o numerach 8K0 920 930 JX

a co ty wrc nie masz kolorowego fisa?
Opublikowano

ale bajer i do a4 jest takie cus?

Opublikowano

ale bajer i do a4 jest takie cus?

jeszcze nie ma :wink4:

Opublikowano

Ale ta technika idzie :gwizdanie:

W S klasie to było 7 lat temu jak się pojawiła nowa buda :decayed:

Ale to wiadomo inna półka segmentu :wink4:

A co do autka super prezentowała się na żywo na zlocie :good:

Opublikowano

ale bajer i do a4 jest takie cus?

Grześ wyreza i będzie :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wertowałem ostatnio troche forum i zuaważyłem ze intnieją blendy na przednie ramki rejestracji więc zabrałem się za szukanie na allegro i znalazłem cos takiego ale w zderzaku normalnym. czy ta ramka bedzie pasowac do mojego od s4?moze ktos ma mozliwosc sprawdzenia tego w Etce

http://allegro.pl/zderzak-przod-audi-a4-8k-b8-i2102265753.html

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładna ale trza ją do końca wyrezać...

Opublikowano

Jezeli chodzi Ci o ta blende na grilla to znajomy wlasnie co zamowil i zamontowal.

b4451aa8.jpg

Zamontowana bez listewek chromowanych:

1-2-3.jpg

6.jpg

5-2.jpg

3-1-1.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.