Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czarna A4 B5 skórka na pokładzie


cacek89

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, niestety Twojego zdjęcia nie widać, tak więc wrzucam tutaj swoje zdjęcie ;)

a418zoll2.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Felgi niczego sobie :good: sam bym chętnie takie do siebie wrzucił :gwizdanie: ale mam pewną koncepcję na moje obecne felgi tylko nie wiem czy mi kapusty starczy bo masę rzeczy mam do zrobienia w aucie.

A twoja audiczka kolego daje radę :wink4: Kolorek jak u mnie :notworthy: Niech służy, pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis furacz został doposażony w gazownie firmy Stag4, pierwsze kilometry juz zrobione...

odczucia: zero roznicy miedzy PB a LPG, dynamika ta sama , kultura pracy silnika "tysz", jestem mile zaskoczony jak narazie i oby tak bylo, dobrze zeby jeszcze spalanie zostalo na tym samym poziomie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na efekty i na wyniki spalań :) mój teraz na oponach zimowych 195/65/15 12L jazda po mieście dom praca w jedną strone 8.5km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja w temacie:

Zakupiełem dzis 17" na lato

Wahalem sie i wahalem, czytalem opinie i padlo na repliki S5

2088319523_1

2088319523

oponki Continentale ten sezon spokojnie stykna

Nie dawno wrocilem z malej wycieczki po nie, jechalem autostradka i pierwszy raz przegonilem na A1 moje :audi: i nie powiem bo sie mile zaskoczylem: GPS pokazal dokladnie 225km/h i nie wiem czy by jeszcze sie ciutke nie bujnela :)

No i spalanie nie najgorsze wyszlo na dystansie Łódź- Tczew średnio 9litra LPG takze jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby wytrzymały jak walniesz w większą dziurę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze zle nie bedzie, ktorys z klubowiczow tez ma takie i pisal ze juz dwa lata na polskich wertepach wytrzymaly

pozatym w lodzkim drogi nie sa takie zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno wrocilem z malej wycieczki po nie, jechalem autostradka i pierwszy raz przegonilem na A1 moje i nie powiem bo sie mile zaskoczylem: GPS pokazal dokladnie 225km/h i nie wiem czy by jeszcze sie ciutke nie bujnela smiley

No i spalanie nie najgorsze wyszlo na dystansie Łódź- Tczew średnio 9litra LPG takze jest git

225km/h :naughty: mojego ADRa jeszcze nie rozkulalem porządnie ale taki wynik to bylby zadowalajacy

spalanie tez mam tak kolo 9l lpg :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku przyszlego miesiaca wpadaja poliftowe reflektory valeo...

jesli mialby ktos na sprzedasz to dajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku przyszlego miesiaca wpadaja poliftowe reflektory valeo...

jesli mialby ktos na sprzedasz to dajcie znac

tak czytam na temat ich montarzu i doszedlem do wniosku ze sam odpuszcze to, wolalbym zrobic to pod okiem kogos co juz to robil lub nie jest dla niego problemem takie rezanko

wiec tu moja prosba jesli jest ktos taki z regionu lodzkiego kto chcialby mi w tym pomoc (oczywiscie odplatnie) to bardzo prosze o odzew, dysponuje oczywiscie garazem i wszystkimi narzedziami, moge tez dojechac gdzie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był przelotem na Lubelszczyźnie to zapraszam godzinka i masz lampy na pokładzie ale robota nie jest taka straszna więc spokojnie możesz działać aby podcinać błotnik z wyczuciem.Jeśli umiesz lutować to i z kablami sobie poradzisz.A jak temat podłokietnika nie planujesz doposażyć w audi w akcesoryjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz w godzine zrobi sie rezanie lamp!?! z podlaczeniem itd? niezle, chyba robisz to codziennie :notworthy:

co do podlokietnika jak sie jakis trafi to czemu nie, przegladam caly czas dzial sprzedam i szukam narazie lamp, ale to pod koniec miesiaca przed wyplata :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie codziennie,robiłem tylko u siebie ale pierwszym razem zajęło mi to ok 1,5 godzinki.To naprawdę prosta robota jest ,kierunki pasują bez przerabiania, wtyczka do lamp to chyba 7 kabli do przelutowania i błotnik podciąć.Silniczek w ostateczności da sie użyć z przedliftowych lamp wiem bo sam tak mam zrobione w jednej lampie i chodzi to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poluje na lampy z silniczkiem mial jeden gosc z forum ale juz je pogonil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak już znajdziesz kompletne lampy to masz 50% roboty za sobą kolejne 20% to przelew i odbiór przesyłki :naughty: .Jeżeli klocki sam zmieniasz to i z rezaniem lamp dasz sobie spokojnie rade.Planujesz xenon do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same lampy to bym jeszcze pewnie sam zamontowal. jedynie z podlaczeniem instalacji moglbym miec problem

nad xenonem nie zastanawialem sie nigdy, jakosc swiatel jest w sumie ok, na poliftach pewnie bedzie jeszcze lepiej

ale przeciez zawsze jak cos bede mogl dorezac i xenon racja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki poradnikowi kolegi z forum :hi: i elektryka staje się bajecznie prosta nawet dla laika.Tylko uważaj w używkach na stan odbłyśników u mnie po zmianie nierówno świeciły,gdy je rozebrałem okazało się,że w jednej odbłyśnik jest wypalony w połowie a w drugiej dosłownie go nie ma,renowacja kosztuje ok 50zł za sztukę.Osobiście zdecydowałem się kupić ori odbłyśniki z soczewkami pod xenon D2S gdzie odbłyśnik jest w stanie b.dobrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha ma teraz na sprzedanie kpl lampy xenony z przetwornicami i zarnikami, tylko pisze ze jeden uchwyt od lampy (dolny) jest ulamany... :confused4: idzie to jakos dokleic? czy moze nie przeszkadza to w montazu i osadzeniu lampy?

z montazem xenonow tych przetwornic itd to juz chyba nie taka prosta sprawa....dla laika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rade coś dokleić,żeby jednak lampa nie trzymała sie tylko na 2 uchwytach :decayed: .Wszystko jest wykonalne jeszcze jak byś miał wtyczki i wszystko to w czym problem podłączanie analogiczne jak przy bez xenonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...