Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Czarna A4 B5 skórka na pokładzie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wtyczki mowi ze sa w komplecie z lampami

czekam do marca, jak mu sie nie sprzedadza to je wezme w takim razie i bede mial od razu nie dosc ze lampki poliftowe to jeszcze z xenonem :naughty:

Opublikowano

Jak byś chciał pisz to ci dokładnie zdjęcia mogę porobić jak wygląda błotnik po przycięciu.Kable jak ładnie porobisz to nie widać,że coś było modzone przynajmniej ja tak porobiłem niczym ori :naughty: .

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki za rady :hi:

do tematu napewno wrocimy na poczatku marca...

Opublikowano

Mam pytanko. Scieme szybek sam robiłeś?

Opublikowano
  • Autor

nie nie sam nie sciemnialem, robilem to w firmie FOLCAR Lodz ul. Kolumny- szczerze polecam

[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 17:13_________________________________________________taka mala operacje wykonalem dzis :)http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109244.15

polecam każdemu komu "opada" :polew: kratka nawiewu

Opublikowano
  • Autor

jutro leca juz do mnie lampki poliftowe od Krychy mam nadzieje ze bedzie wszystko miod malina, potem montaz wrzucenie felg na poklad i trzeba jakas sesje walnac :)

Opublikowano

Czym woskowałeś? Świeci się jak psu.. :kox:

Opublikowano
  • Autor

wosk samocgodowy firmy biloxxi do kupienia w makro, gdzie indziej sie nie spotkalem

Opublikowano
  • Autor

korci mnie zalozyc juz kolka letnie :kox:

tylko niewiem czy to oby nie za wczesnie

jak myslicie bedzie jeszcze snieg lub inne mrozy?

Opublikowano

Jak temp spada poniżej 10 stopni, to nie ma sensu pchać się w letnie. Spokojnie :) Bo się jeszcze na drzewie zatrzymasz :kox:

Opublikowano
  • Autor

wypluj to slowo.... z tym drzewem

Opublikowano

Po prostu mówię, żebyś się nie pchał w letnie, bo lepiej na felgach wygląda, na początku marca :bag:

Opublikowano

kolego podasz mi pełną nazwe tewgo wosku albo fote opakowania:)

Opublikowano
  • Autor
Po prostu mówię, żebyś się nie pchał w letnie, bo lepiej na felgach wygląda, na początku marca :bag:

na jakiej feldze lepiej wyglada?

letnie juz mozna smialo wrzucac jak temperatura jest nawet w nocy powyzej 7stopni

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

kolego podasz mi pełną nazwe tewgo wosku albo fote opakowania:)

prosze cie bardzo

http://img10.imageshack.us/img10/3271/img0041ruc.jpg

Opublikowano
na jakiej feldze lepiej wyglada?

Na ładniejszej, letniej.

letnie juz mozna smialo wrzucac jak temperatura jest nawet w nocy powyzej 7stopni

Róbta, co chceta Pany :) To Twoje bezpieczeństwo :cool1:

Opublikowano
  • Autor

z tydzien jeszcze poczekam niech ci drogowdzy polataja te wieksze wyrwy w okolicy :)

Opublikowano
  • Autor

mala aktualizacja: wpadly dzis lampki poliftowe valeo! po dlugich wyszukiwaniach trafily sie na forum valeoczki w stanie bdb,

dzis montowane, troche przy pomocy poradnika endriuu, troche z pomoca kolegi syllwek za co wielkie dzieki

:hi:

fotki wpadna moze jeszcze w tym tygodniu jak zaloze wkoncu "pakiet lato" :buhaha:

Opublikowano
  • Autor

tak sobie mysle teraz :kwasny:

czy jechac przed sezonem na przeglad klimy?

bylem dokladnie rok temu, dobili troche czynnika chlodzacego (ubylo jakies 10%), zrobili ozonowanie i chulala cale lato... nie wiem sam

Opublikowano

Ja miesiąc temu zamąciłem takowy podłokietnik i musze powiedzieć,że jest ok nic nie trzeszczy a jeżdzi się o wqiele wygodniej ;)

Opublikowano
  • Autor

nowe fotki strona 1 :hi:

kolejne mody: poluje na jasna skorke, mysle ze na czarnym aucie zrobi robote... zastanawiam sie tez na obszycie skora foteli ktore mam, robil to ktos?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.