Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Klucz filtra oleju wymiar


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak zawsze przy wymianie oleju brak klucza do odkręcania filtra oleju powoduje długą wymianę oleju przez kombinacje z odkręceniem góry filtra. Znalazłem na allegro klucz typowy do audi ale są różne wymiary np 76mm 96mm 74mm i w każdej aukcji pisze że to do a4. Może ktoś wie jaki klucz powinie być do mojego audi 2,0 tdi BPW wymienny wkład. Wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak zawsze przy wymianie oleju brak klucza do odkręcania filtra oleju powoduje długą wymianę oleju przez kombinacje z odkręceniem góry filtra. Znalazłem na allegro klucz typowy do audi ale są różne wymiary np 76mm 96mm 74mm i w każdej aukcji pisze że to do a4. Może ktoś wie jaki klucz powinie być do mojego audi 2,0 tdi BPW wymienny wkład. Wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam Pablo

Masz filtr a nie wkład tak?? Jeśli tak kup coś takiego :cool1:

http://allegro.pl/klucz-pazurkowy-do-filtra-oleju-63-120-king-tony-i2025238660.html

Zawsze odkręcisz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tam wkład filtra i z tego co mi wiadomo to zwykły klucz nasadowy i po sprawie, jaki rozmiar to nie wiem

etka12.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wkład i mam też taki klucz ale o min średnicy 76mm i jest za duży poza tym pokrywa filtra jest z tworzywa więc nie chciał bym jej połamać tym kluczem z trzema łapkami. Właśnie dostałem odpowiedź średnica klucza 74mm i zamówiłem taki http://allegro.pl/klucz-do-filtra-oleju-74mm-x-14-mercedes-vw-audi-i2046142746.html Dzięki za pomoc chłopaki

Pozdrawiam Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać czy się sprawdza. Też miałem iść mierzyć średnice i ilość kątów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci odpowiedzieli hehe .

 

Norma jak coś potrzeba to wypisują ale jak już ogarną temat i ktoś się coś dopytać to już ani widu ani słychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i jest spoko, 74mm i 14 kątowy, do AVF ale to będzie to samo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BPW jest wymiar 74mm mierząc suwmiarką ale ja kupiłem pomyłkowo klucz 76mm i też bez problemu się odkręci ze względu na dużą ilość kątów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...