Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rzuca się w oczy skubana, piękna jest! Widziałem dzisiaj na rondzie do Chynowa :wink:

Opublikowano

b7:kox: no b5 też ujdzie :grin:

Opublikowano

te szyby robia dobra robote w huy:whistling:

Opublikowano

Wg mnie najladniejsza b5 jaka widzialem :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Aaa dziękuję :naughty:

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 23:58 ----------

Nowe zabawki:

e8eb5bea0d32dde4med.jpg

Opublikowano

Mow gdzie i ile za to dales :decayed: tez to musze miec :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mój arsenał :naughty:

6c27e8fd13ac07a5med.jpg

Opublikowano

PW:decayed:

Opublikowano

Lepiej pochwal sie CA, co tam sie dzieje:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wleciał nowy napinacz i pasek klimy:

fc609cf77828bc29med.jpg

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Co do Audio...

Jest to wersja testowa, docelowo będzie inaczej, lecz przed Ostrowem nie dam rady zrobić inaczej :facepalm:

Przewód 50mm2 + gniazdo bezpiecznika ANL HAMA + bezpiecznik 100A

b7d7e47395f1a9f8med.jpg

240e927c55f5c562med.jpg

Głośniczki...

3db42b614ee17febmed.jpg

Przewody głośnikowe...

646944667302385fmed.jpg

ec2e97c9869795c3med.jpg

ca57031cb44b21f9med.jpg

a565f9a281654560med.jpg

Dystanse tył (hand made):

7865ccfbeee62cfemed.jpg

89556e64bec70cb1med.jpg

Tweetery tył:

90bb8ddaff987b96med.jpg

16-stki...

d8f0f474bc291004med.jpg

Wzmacniacze...

a38bd256a4209a98med.jpg

3c921149f3f7054dmed.jpg

Opublikowano

te tweetery troche kalecza oko.. ale jak efekt bedzie taki jak w sierze albo chociaz zblizony to bedzie miazga :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jest zbliżony :decayed:

Opublikowano

to jak jebniesz po uszach to nikt na wteetery uwagi nie zwroci :grin:

Opublikowano

Kris ostro walczysz, choć przyznam, że umiejscowienie tylnych twiterów do mnie nie przemawia, ciekawie jak to będzie łupać hehe:kox: Wogóle śmigasz dalej z przednią szybą przyciemnioną? Jak wygląda jazda w nocy? Kiedyś w maluchu miałem wszystkie szyby full black razem z przednia i w nocy to była masakra, widać było tylko światła w samochodach i nic więcej:facepalm::decayed:

Opublikowano

no ładnie ładnie Panie :kox:

Opublikowano
  • Autor
Kris ostro walczysz, choć przyznam, że umiejscowienie tylnych twiterów do mnie nie przemawia, ciekawie jak to będzie łupać hehe:kox: Wogóle śmigasz dalej z przednią szybą przyciemnioną? Jak wygląda jazda w nocy? Kiedyś w maluchu miałem wszystkie szyby full black razem z przednia i w nocy to była masakra, widać było tylko światła w samochodach i nic więcej:facepalm::decayed:

Wytłumaczę Wam w Ostrowie dlaczego w tym miejscu są tweetery (o ile będziesz w piątek) :wink: a po za tym coś tam gra :decayed:

Szyby już nie mam, bo zrobiła się na folii skórka pomarańczowa przez to, że musiałem dużo ją wygrzewać...

BTW

Przygotowania do Ostrowa :naughty:

dcdb8f633c8d4324med.jpg

151cde1c0daa31cbmed.jpg

53c678811eab9b95med.jpg

f723ee36bcf8f8c6med.jpg

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

38cf434a5d8a351amed.jpg

0679c4611373297fmed.jpg

9d04186a6254a98bmed.jpg

Opublikowano

wez nie chwal sie :decayed:

:jerk:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

a daszek RS jest ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a daszek RS jest ? :naughty:

W garażu :facepalm:

Opublikowano

a daszek RS jest ? :naughty:

W garażu :facepalm:

haha to tak jak moj :polew:

Opublikowano

spokojnie za nagłośnienie możesz robić teraz:naughty: fajnie na tych flatach wygląda dobrze widze,że na dwa wiadra myjesz?:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.