Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Problem ze wskazaniem temperatury

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mozna jezdzic, gorzej jesli termostat by sie przyblokowal na zamknietym obiegu, temp by wzrastala i koniec jazdy ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sprawdź na początku rezystor dmuchawy

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, dolny wąż na maksa gorący, nie idzie ręką przytrzymać.

Górny ciepły, bardzo ale nie tak jak dolny.

Silnik nagrzany na 90 stopni.

W kabinie wieje letni zefirek, gdzie powinno walić gorącem!

Opublikowano

Zapowietrzony układ chyba.

Opublikowano

Na weekend muszę jeszcze raz sprawdzić. Tylko ciekawi mnie to że jedni piszą że jest duży problem z odpowietrzeniem a drudzy że auto powinno samo się odpowietrzyć bez żadnego problemu.

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

Zapowietrzony układ chyba.

Na weekend muszę jeszcze raz sprawdzić. Tylko ciekawi mnie to że jedni piszą że jest duży problem z odpowietrzeniem a drudzy że auto powinno samo się odpowietrzyć bez żadnego problemu.

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

Zapowietrzony układ chyba.

Na weekend muszę jeszcze raz sprawdzić. Tylko ciekawi mnie to że jedni piszą że jest duży problem z odpowietrzeniem a drudzy że auto powinno samo się odpowietrzyć bez żadnego problemu.

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

Zapowietrzony układ chyba.

Na weekend muszę jeszcze raz sprawdzić. Tylko ciekawi mnie to że jedni piszą że jest duży problem z odpowietrzeniem a drudzy że auto powinno samo się odpowietrzyć bez żadnego problemu.

Opublikowano

No ja miałem spooory problem z odpowietrzeniem układu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja mialem w mojej ciezarowce taki smieszny problem wlasnie. Silnik niby zagrzany a z nawiewu zimne powietrze. Na jalowym biegu dalo sie troche gazu zaraz zaczelo leciec cieple powietrze ale podczas jazdy juz nie. Okazalo sie ze minimalnie uszczelka pod glowica przepuszczala i zapowietrzal sie uklad.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy czy przy wymianie termostatu, zawsze należy odpowietrzyć układ ? Jeśli tak to czy w silniku 2.0 tdi BPW jest jakiś sprawdzony sposób na to ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.