Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wykres :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dadałem troche nowych zdjęć po wymianie tylnego zderzaka na s-line.

Opublikowano

Jest :kox: jeszcze zapodaj spoiler będzie kosa :tongue4:

Opublikowano

zderzak :good: zapodaj moze jaka lotke na klape :mysli:

Opublikowano

bardzo ładna sztuka, felga :kox:

Opublikowano
  • Autor

Następna zmiana wizualna to będzie wymiana przedniego grila, później dolne listwy drzwi na S4 a o spojlerze też jeszcze pomyśle.[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 21:13_________________________________________________Aha i za niedługow wpanie też nowe zawieszenie Eibach Pro System -30mm oraz dystanse 15mm na tył.

Opublikowano

niedługow wpanie Eobach

:drunk::decayed:

grill ms design?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak :good:

Opublikowano

bardzo ładne B6 - byłeś ostatni na spocie ale się zmyłeś szybko...chętnie bym się temu przyjrzał z bliska... będziesz jutro ?

zderzak z przodu dojebany :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tak, prawdopodobnie będe :wink4:

Opublikowano

Panie Jarku lipe Pan odwalił, dlaczego ta wnęka nie została w czerni :angry:

Opublikowano

Ladnie to wszystko wyglada :good:

beda jeszcze progi czy darujesz sobie ?

ps. mamy tego samego gryla :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panie Jarku lipe Pan odwalił, dlaczego ta wnęka nie została w czerni :angry:

No własnie na początku chciałem zostawić w czerni ale podem doszedłem do wniosku że całe auto jest srebne to niech i tylni zderzak też będzie cały srebrny.

Opublikowano

Kup naklejke w aso, moim zdaniem na jasnym kolorze to tylko i wyłącznie zostawienie tej wnęki w czerni ma sens, inaczej ten wzór się gubi

Opublikowano
  • Autor

Kup naklejke w aso, moim zdaniem na jasnym kolorze to tylko i wyłącznie zostawienie tej wnęki w czerni ma sens, inaczej ten wzór się gubi

No pomyślę nad tym a znasz może numer tej naklejki??

Opublikowano

Z tego co widzę w etce to

8E5 807 800B

Opublikowano

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

niecałe 90 zł, więc, myślę że nie dużo i warto to okleić, bo optycznie ten zderzak będzie wyglądał z dalszych odległości bardziej agresywnie. Moim zdaniem warto :good:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakoś zderzak s-line nie pasował mi do przodu Caractere więc postanowiłem go zmienić na zderzak jednoczęściowy.

Najładniejszy według mnie jest w S4 więc taki zakpiłem. Do tego w aucie został zamontowany wydech na dwa tłumiki z 2,5TDI z końcówkami Ulter 90mm.

Tak to mniej więcej wygląda, więcej zdjęć zamieściłem na pierwszej stronie:

a039853ec7ea8e37med.jpg

f67ae57f9f1bab5cmed.jpg

Opublikowano
:gicior::oklasky::gicior::oklasky:
Opublikowano

..niema to jak zderzaczek S4 na pupie:kox: gratki wyboru :oklasky::oklasky::oklasky:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.