Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Felgi do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przymierzam się małymi krokami do zmiany felgi do obecnych opon 215/45/17 i jestem ciekaw Waszych opinii/ doświadczeń z felgami RONAL.

Wzór jaki mi się rzucił w oczy:

http://moto.allegro.pl/ronal-r38-germany-8x17-5x112-cena-za-komplet-i2037638978.html

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

8x17 to troche za dużo na twoje opony..ja mam felge 7.5x17 i mam 235/45/17...max 7 cali na twoje opony według mnie...co do felg ronal jesli są oryginalne to każdy Ci je poleci

Opublikowano
  • Autor

Czy rant będzie wystawał poza oponę czy będzie na styk?

Opublikowano

Myśle że będzie na styk...będziesz musiał uważać na rózne murki i krawężniki...ja mam schowaną felge a niestety nie uchroniło mnie to przed odarciem..;(

Opublikowano

Przymierzam się małymi krokami do zmiany felgi do obecnych opon 215/45/17 i jestem ciekaw Waszych opinii/ doświadczeń z felgami RONAL.

Wzór jaki mi się rzucił w oczy:

http://moto.allegro.pl/ronal-r38-germany-8x17-5x112-cena-za-komplet-i2037638978.html

Pozdrawiam :hi:

śmiało bierz :good:

8x17 to troche za dużo na twoje opony

no proszę cię :facepalm:

Opublikowano

Przymierzam się małymi krokami do zmiany felgi do obecnych opon 215/45/17 i jestem ciekaw Waszych opinii/ doświadczeń z felgami RONAL.

Wzór jaki mi się rzucił w oczy:

http://moto.allegro.pl/ronal-r38-germany-8x17-5x112-cena-za-komplet-i2037638978.html

Pozdrawiam :hi:

śmiało bierz :good:

8x17 to troche za dużo na twoje opony

no proszę cię :facepalm:

Dokladniie bierz bedzie wszystko OK

Opublikowano

Fajne są kolega ma podobne na b5 fajnie wygladają a co do opony ja mam 205 załozone na 7,5 i nie było żadnych problemów nawet leciutki balon jest

Opublikowano

Fajne są kolega ma podobne na b5 fajnie wygladają a co do opony ja mam 205 załozone na 7,5 i nie było żadnych problemów nawet leciutki balon jest

Ale jaki profil? Też 45? Na te opony, które kolega chce założyć, czyli 215/45/17 to powinny pasować idealnie...

Opublikowano
ja 225/35 mam na 9,5" wink

ale chyba na dobrej glebie zeby to jakos wygladało

Opublikowano

felunek całkiem niezły, tylko brać :kox:

Opublikowano
  • Autor

Poszukiwanie alu w toku. RONAL-e z aukcji z 1-go posta picowane lakierem do paznokci, jedna krzywa wiec odpuszczam.

Blisko mnie są takie: http://allegro.pl/show_item.php?item=2093272514

Czy wygląda to jakoś na B5-tce?

Z góry dzięki za odpowiedzi lub ew. linki:)

Opublikowano

Najważniejsze żeby Tobie sie podobały :)

Jak za tą cenę to całkiem przyzwoite

Opublikowano

Poszukiwanie alu w toku. RONAL-e z aukcji z 1-go posta picowane lakierem do paznokci, jedna krzywa wiec odpuszczam.

Blisko mnie są takie: http://allegro.pl/show_item.php?item=2093272514

Czy wygląda to jakoś na B5-tce?

Z góry dzięki za odpowiedzi lub ew. linki:)

Jeśli chodzi o mnie to średnio mi się podoba ale to Tobie ma się podobać więc rób jak chcesz

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Teraz niby też mam 8J, ale ranty lekko przytarte(takie były na aucie) więc można iść tą drogą i liczyć się z podobnym efektem za jakiś czas albo 7,5j?[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 12:50_________________________________________________Poszukiwania alu ciąg dalszy, ostatnia propozycja zawierała 2 felgi do prostowania. Znalazłem u siebie w mieście komplecik aluett 58- 17' ET 35. Komplet do kupna w serwisie opon, koła proste w przyzwoitym stanie. Gość woła 1000zł(pierścienie gratis).

Proszę o wycenę dwóch zestawów.

Chodzi o taki wzór:

http://www.autohificlub.cz/forumimages/2008_10_02_04_59_501898.jpg

Drugi zestawik jest z audi ET-56 za 1100 jedna z felg lekko porysowana:

http://images40.fotosik.pl/684/f2df94965aaf662c.jpg

Dzięki za ew. uwagi i propozycje cenowe :hi:

Opublikowano

ja bym urwał 100 i brał te z bbs-owskie z twojego miasta, cena spoko, druga pozycja nie pasuje do b5 za chiny moim zdaniem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.