Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Felgi z allegro ...?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie do osób z forum które miało doświadczenie, kupili lub są posiadaczami felg aluminiowych kupionych na allegro - jakie są, czy opłaca się kupić tzn. cena/jakość.

Pozdrawiam

Opublikowano

:blink: Może sprecyzuj swoje pytanie bo nie bardzo wiadmo o co chodzi?

Po pierwsze jakie felgi chcesz kupić (używki, nowe, ORI, itd). :naughty:

Po drugie nigdy nie wiadomo na jakiego sprzedającego trafisz i co Ci sprzeda. :cool1:

... :decayed:

Opublikowano

za taka kase lepiej kupic sobie ORI uzywki :good:

Opublikowano
  • Autor

tak, mam upatrzony jeden typ ale dostać go w dobrym stanie graniczy z cudem - przeważnie wyglądają tak jakby ktoś jeździł po polu :wink4:

Opublikowano

Wg mnie na początek poszukaj sobie takich, żebyś miał blisko i mógł odebrać osobiście.. Jak nic nie znajdziesz to wtedy szukaj z całej Polski i jakieś fajne ori używki :good: Sam jestem na etapie szukania felg. To znaczy orientuję się, bo dopiero na wiosnę kupię :hi:

Opublikowano

Szamek ma ori 17 na handel w odpowiednim dziale :good:

Opublikowano

bede miał takie na sprzedaż na wiosne

Opublikowano

Lepiej kupić używane ORI (I ODNOWIC) niz nowe chinole. Ori to ori przede wszystkim jakisc a chinol jakosci nie ma.

Opublikowano

koledzy a co powiecie o tych?

http://motoallegro.pl/17-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-s8-tt-vw-passat-golf-i2052662099.html

po krotkiej rozmowie z panem ze sklepu dowiedzialem sie ze sa produkcji wloskiej

mial ktos stycznosc z takimi nie ori allegrowcami? jezdzil ktos na takich?

bardzo podoba mi sie ten wzor pozatym mam do nich dosc blisko

Opublikowano

te felgi sa za***iste tylko w 18 , jeden kolega na forum ma takie zaraz wkleje ci link to zobaczysz

prosze -->http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186941.0

Opublikowano

te felgi sa za***iste tylko w 18 , jeden kolega na forum ma takie zaraz wkleje ci link to zobaczysz

prosze -->http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186941.0

nie nie, to nie te same :no:

on ma ori S5,te sa wloskie podróby, ze za***iste to wiem, tylko jak z ich trwaloscia?

Opublikowano

Kolega ma warsztat oponiarski i odradzil mi kupno jakchs chinczykow lub cos wtym stylu :no: orginal to orginal :good:,oplaca sie dac do regeneracij ,z podrubami klopot z drganiami nawet po super wywazaniu 2/3 tygodnie i zaczynaja sie klocki . :confused4:

Opublikowano

no wlasnie tego sie obawiam, dlatego chcialbym poznac opinie kogos kto urzytkowal felgi produkcji wloskiej takie jak te z linku

Opublikowano

JA bym proponował kupić używki z germanów :naughty:

Ja tak zrobiłem i na zimę kupiłem 16 ori razem z oponami w dobrym stanie za 1400PLN a teraz czaję na jakieś ori 17 na lato ^^ bo moje mi sie nie podobają :gwizdanie:

Te 16 były bardzo ładne proste nienaprawiane i niemalowane.

Opublikowano

JA bym proponował kupić używki z germanów :naughty:

ja wiem ze to bylo by najlepsze rozwiazanie, ale konkretnie chodzi mi o te z linku, czy ktos urzytkowal

Opublikowano

nowych chinoli z allegro nie polecam maiłem 2 lata bardzo słabej jakosci wykonanie.szukaj ori. Sprzedawca nie ten ale wzor cos takiego jak miałem a mialem 16''

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.