Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

X dobrze wyglądają nawet na niej..ale szkoda że różne odcienie bieli mają (albo masz brudne auto). Co do realizacji to ciesz się że jest wogóle jakiś... ja o kupnie swojej moge wogóle zapomnieć. Producent przygotował mi pieknego wychwalającego w niebogłosy maila, jaki ja cudowny klient... że mam "speszyl edyszyn limited łil"a na koniec ale już nie nie produkujemy bo to była "speszyl edyszyn limited łil" hehe

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

p.s. klucz do kół musiz mieć do nich ten wąski czy ten sam co do serii?

Opublikowano
  • Autor

auto jest brudne, ale i tak felga jest jaśniejsza niż kolor auta.. co do klucza - jest inny rozmiar nakrętek niż*seryjne, więc muszę używać innego :wink:

Opublikowano
ale i tak felga jest jaśniejsza niż kolor auta...

MAJ GAAD jak to się mogło stać ? Czy to zgodne ze sztuką jest ? :kox::polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
ale i tak felga jest jaśniejsza niż kolor auta...

MAJ GAAD jak to się mogło stać ? Czy to zgodne ze sztuką jest ? :kox::polew:

No właśnie nie bardzo - chyba muszę je zdjąć :grin:

---------- Post dopisany 25-10-2012 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2012 at 09:43 ----------

może auto niedługo zacznie jechać - zamówiłem trochę nowego stuffu:

- intercooler ams

- wydech invidia n1 na jedną stronę

- downpipe ams

- test pipe

- wtryski 850

zobaczymy w listopadzie co z tego wyjdzie :decayed:

Opublikowano

Wiedziałem że nie wytrzymasz do wiosny ;)

bedzie z tego GT400+ z 420/560 ;)

ciekaw jestem ile zmiana IC daje przy takim setupie.

W zimę pewnie nie wiele ale w lato nie będzie puchnąć.

Opublikowano

bedzie z tego GT400+ z 420/560 ;)

ciekaw jestem ile zmiana IC daje przy takim setupie.

420 KM to bardzo, bardzo optymistyczny wynik :D

Co do zmiany IC też jestem ciekaw, czy coś da.

Opublikowano
  • Autor

też mi się*wydaje, że z 420 będzie ciężko - zobaczymy :wink:

Opublikowano

bajk, Ty miales jakiegos lakiernika w Wawrze? dobrze pamietam? bo znajoma szuka.

Opublikowano
  • Autor

Grochów - Auto Szaser - blacharstwo, lakiernictwo - spoko ludzie, za darmo ostatnio dostałem samochód zastępczy jak mi montowali dokładkę (też za darmo)*:decayed: - jak widać szanują klientów :decayed:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

poznaliśmy jakiś czas temu EX z tego co pamiętam miało 410/550 w takimi modami jak bajk chce ale bez IC.

Pozostaje jeszcze mała dorbnostka - nie iwem jak w iksie ale w IX powyżej 550Nm to by się przydało jakies ARP w korby wsadzić?

Opublikowano
w IX powyżej 550Nm to by się przydało jakies ARP w korby wsadzić?

Zabobony kieleckie...i bzdury :facepalm:

Opublikowano

ile informacji tyle legend :)

Opublikowano
ile informacji tyle legend :)

Masz już grzane fotele ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przez dwa lata jeszcze mnie to interesować nie będzie - problem autogt :decayed:

Opublikowano
ile informacji tyle legend :)

Masz już grzane fotele ? :naughty:

:naughty:

przeciez to jeden z obowiązkowych modów w EIX bez którego nie można żyć ;)

przez dwa lata jeszcze mnie to interesować nie będzie - problem autogt :decayed:

+1

Opublikowano

wydech na jedną stronę jakoś mi się nie bardzo widzi :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

trudno - mi się widzi :grin: poza tym jest lżejszy :thumbup1:

na zdjęciu dokładnie taka sama invidia n1

Img_1725.jpg

jeśli dziura w dyfuzorze będzie bardzo przeszkadzać to wrzucę hak :grin:

move-over-red.jpg

Opublikowano

kozak furka

Opublikowano

to tak jakbyś do rs6 zajebał jedną rurkę:kwasny:

poza tym wystarczy że felgi masz brzydkie i w innym odcieniu. chcesz dalej psuć tak ładne auto? :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.