Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślałem, że tylko wolnossaki cierpią na wysokości a tu zonk, polecam przełęcz Św. Bernarda, tam też jest co robić :)

Opublikowano
  • Autor

auto póki co odstawiam i wracam do roweru :wink: we wtorek jeszcze ciekawe motoryzacyjne wrażenia się*zapowiadają.. najpierw fabryka Pagani, później oglądanie rodzinnej kolekcji Lamborghini, a na koniec muzeum Ferrari :grin:

Opublikowano

a gdzie tylny znaczek zniknął? :decayed:

Opublikowano
a gdzie tylny znaczek zniknął? :decayed:

bajk czyścił evce dope żeby był clean :)...

myślałem, że tylko wolnossaki cierpią na wysokości a tu zonk..

turbówki bardzije cierpią, szczególnie jak się orze moc z małej pojemności... zwyczajnie brakuje im tlenu gdy gorąco i/lub wysoko a spadki są odczuwalne.

Opublikowano
mysle ze po X byl by rozczarowany RS3.Haldex psuje to auto.

Nie tylko Haldex. Samo wnętrze A3,S3,RS3 jest nudne jak flaki z olejem. W usportowionych wersjach dodają oczywiście lepsze fotele i kierownicę ale na prawdę szału nie ma. Reszta to nudne połacie taniego plastiku.

Ze wszystkich aut, które miałem A3 Sportback oceniam najgorzej. Jeśli liczy się dla Ciebie estetyka to nie idź tą drogą. Nawet po A4 B7 będziesz mocno zawiedziony jakością wykonania wnętrza RS3.

Opublikowano

ja byłem zadowolony ze Sportbacka, ale może nie jestem aż tak wymagający :wink:

Opublikowano
  • Autor

już po wizycie u Paganiego :) mega - mieliśmy szczęście akurat spotkać zondę tricolore na serwisie - jedną z trzech na świecie - masakra :naughty:

622149_3587654409278_579031524_o.jpg

zonda R też całkiem przyjemna :jerk:

614704_3587633048744_1863808516_o.jpg

Opublikowano

Do twarzy Ci z carbonem :decayed:

Opublikowano

do Maseratti też jedziesz ?

Opublikowano
  • Autor

byliśmy jeszcze u Fabio Lamborghini i zwiedziliśmy ich rodzinną*kolekcję aut i innych traktorów oraz w fabrycznym muzeum Ferrari - Enzo robi robotę :decayed:

lamboz.jpg

enzoc.jpg

Maserati na przyszły rok :wink:

Opublikowano

pewnie adrenalina poszła co? kiedyś byłem w Como w prywatnym muzeum Ferrari, wyjść z niego nie mogłem, F40 mi się najbardziej podobało:whistling:

Opublikowano
  • Autor

na dzisiaj jestem spełniony :grin:

Opublikowano

po czym wsiałeś do EVO... popatrzyłeś..westchnąłeś... powiedziałeś... "ku... to nie to" i trzeba było wracać do hotelu? ;)

Fajna wycieczka... ja we wrześniu sie wybieram do 5 fabryk w DE ;)... Autostady itp cyrki..ale nie aż takie ekstremalne muzea.

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

ps. ciekawy sposób załonięcia blach ma ta Zonda Tricolore ;D

Opublikowano
  • Autor

ma zasłonięte, żeby nie było wiadomo skąd auto przyjechało.. chociaż dużo ich na*świecie nie ma - całe trzy :decayed: ogólnie zonda tricolore rozwaliła mi światopogląd :grin:

Opublikowano
ma zasłonięte, żeby nie było wiadomo skąd auto przyjechało.. chociaż dużo ich na*świecie nie ma - całe trzy :decayed: ogólnie zonda tricolore rozwaliła mi światopogląd :grin:

to oczywiste że zasłoniete... ale chodzi mi o sposób osłonięcia... plastrem :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wróciliśmy - 4000km w evo zrobione :) jedyne w zasadzie co było męczące w aucie w tego typu podróży to zasięg i tankowanie co dwie godziny.. reszta ok - nawet krótka skrzynia biorąc pod uwagę, że więcej niż 150 nie jeździliśmy nie dała o sobie znać.. ogólnie wszystko na plus :decayed:

---------- Post dopisany 02-08-2012 at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2012 at 18:31 ----------

dzisiaj założyłem dolot injen i górną rurę IC - w końcu syczy :decayed: ewidentnie też czuć, że auto się*lepiej zbiera :naughty:

Opublikowano

a kiedy strojenie? założyłeś "hokeja" ? ;)

Opublikowano
  • Autor

jeszcze rozmyślam nad wydechem - zapewne za jakieś*półtora miesiąca będę sprawę mocy finalizował

dokładki nie założyłem - wolę*chyba płytę zamiast niej :decayed:

Opublikowano

czizes bajk`u jak z kobietą...masz zajebistą dokładkę z karbonu a się zastanawiasz jak zakonnica przed pierwszym stosunkiem :D:D

;)

Opublikowano

bajk, bardzo fajna wycieczka, zazdroszę :D. Poza tym widzę swój człowiek :D (WJ).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.