Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odstaw auto na 2 tygodnie do garażu, jak wsiądziesz po tym czasie to zacznie jechać :)

Opublikowano
  • Autor

chyba nie pomoże :) wracam z wakacji i zabieram się za kompletowanie gratów przed programem (dolot, kompletny wydech i wtryski) - chcę w końcu ognia z wydechu :grin:

Opublikowano

hehe... a tak mówił że gwarancja itd :-)... no chyba że robisz tak aby gwara była :)

jak wtryski tez to powinno Ci pęknąc 400 :)

Opublikowano
  • Autor

gwarancja będzie :)

Opublikowano

Hahah... Jeszcze mi powiedz ze dajesz "dziti forhandred" ;)

Letkas bedzie mial poganiacza wtedy w modach :)

Opublikowano
  • Autor

no 4 z przodu być*musi

Opublikowano

Gdzie rezasz moc ?

Opublikowano
  • Autor

Ecu

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj wrzuciłem kolejną dawkę*carbonu :grin: jeszcze tego leży w domu dużo, ale chyba póki co dam spokój :grin:

img0825ib.jpg

wywaliłem też wszelkie oznaczenia z tylnej klapy - duuuużo lepiej jest :wink:

Opublikowano
Ecu

czyli 4xx będzie... ciekawe co Ci wyjdzie, bo seryjne wtryski to 400 pękało w pojedyńczych przypadkach... a tu dostatek wachy będzie :)

Opublikowano
  • Autor

teraz tylko nie mogę się na wydech zdecydować :cry:

Opublikowano

W s5 to robi robote cze w gtr...w evo jakos szalu niema

Opublikowano
  • Autor

nieee... biorę na jedną*stronę raczej - po co mi dodatkowe kilogramy. zresztą na jedną stronę wygląda według mnie bardziej "badass" :decayed:

Opublikowano
hehe... a tak mówił że gwarancja itd :-)... no chyba że robisz tak aby gwara była :)

jak wtryski tez to powinno Ci pęknąc 400 :)

te 400 w EVO to troche sliski temat , jedni pol auta wymieniaja i dalej ich nie maja a inni samym programem robia :wink: a pozniej wpada dobrze zmapowane takie co ma zdrowe 370 i leje te 400 konne wynalazki.

Opublikowano
nieee... biorę na jedną*stronę raczej - po co mi dodatkowe kilogramy. zresztą na jedną stronę wygląda według mnie bardziej "badass" :decayed:

:oklasky:

jestem tego samego zdania

Opublikowano
  • Autor
hehe... a tak mówił że gwarancja itd :-)... no chyba że robisz tak aby gwara była :)

jak wtryski tez to powinno Ci pęknąc 400 :)

te 400 w EVO to troche sliski temat , jedni pol auta wymieniaja i dalej ich nie maja a inni samym programem robia :wink: a pozniej wpada dobrze zmapowane takie co ma zdrowe 370 i leje te 400 konne wynalazki.

bo oczywistą oczywistością jest to, że maksymalnymi wartościami mocy/momentu auto nie jedzie - trzeba je jeszcze dobrze rozłożyć :wink:

Opublikowano

bajk...po dzisiaj czy Ty wytrzymasz do końca wakacji?

trzeba przyznac że te 360/460 w komfortowej X, czuć dużo bardziej niż u mnie 415/540 (jeśli chodzi o przeciążenia)...

aczkolwiek to tylko odczucia w środku auta, w porównaniu aut na drodze już jest odwrotnie...

Ciekaw jestem jak to będzie jak już będzie u Ciebie 4xx/5xx

Obstawiam że jak wymienisz i wtryski na większe to 410-420/550-560 może być :)

...i załóż wkońcu dokładkę z przodu... jest dużo lepiej z nią.

Opublikowano
  • Autor

wytrzymam :grin:

dokładkę bym w sumie założył, ale nie chce mi się później o nią martwić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.