Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dobrze by było :decayed: aczkolwiek jadę na drogowych dunlopach :wink:

BTW Ci powiem, że o mały włos chyba byśmy się tam nie spotkali :wink: jednak wygrała opcja samolotowa w trochę innym kierunku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szkoda :doh:

Opublikowano
Akurat w X nie jestem do niego przekonany.

Ale co mi bardzo odpowiada to spojler z 7/8/9 właśnie z EX :kox:

co Ty się znasz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nowe felgi na treningi do slicków właśnie dojechały :wink: nie mogę się doczekać gwintu swoją drogą :decayed:

553500_3303594667962_1210836052_32445480_2081630823_n.jpg

Opublikowano
Akurat w X nie jestem do niego przekonany.

Ale co mi bardzo odpowiada to spojler z 7/8/9 właśnie z EX :kox:

co Ty się znasz :naughty:

Na stylizacji nie hu hu. Na gumkach bardziej :naughty:

Opublikowano
nowe felgi na treningi do slicków właśnie dojechały :wink: nie mogę się doczekać gwintu swoją drogą

ten Braid jest super ! Na bialym X bedzie kosa

Opublikowano
  • Autor

kosa to będzie jak ohlins wpadnie - chyba na nic tak nie czekałem jak na ten zawias :decayed:

Opublikowano

jak duzo $ za ohlinsa? ...wiem, ze majatek, pytam z ciekawosci :jerk:

Opublikowano
  • Autor

poszło na PW

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Opublikowano

co to za model Ohlinsa ?

Opublikowano
  • Autor

road & track się po prostu nazywa

---------- Post dopisany 22-05-2012 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2012 at 19:36 ----------

Kilka zdjęć z wczorajszego treningu by fotomotive.pl

dsc4814p.jpg

evo02a.jpg

evo01.jpg

dsc5375.JPG

dsc5293b.jpg

dsc5288p.jpg

dsc5280o.jpg

dsc4905f.jpg

Opublikowano

piękne auto to za mało powiedziane :slina:

Opublikowano

bajku kiedy założysz wszystkie zabawki od Rexpeeda?

Szczególnie mnie ciekawi przednia dokładka - na zdjęciach wygląda przekozacko...

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

bajku kiedy założysz wszystkie zabawki od Rexpeeda?

Szczególnie mnie ciekawi przednia dokładka - na zdjęciach wygląda przekozacko...

Opublikowano
  • Autor

dokładka sprzedana - zakładam płytę pod silnik zamiast niej :decayed:

zamówiłem jeszcze trochę innych dupereli carbonowych - jak będzie dobrze wyglądać to coś tam jeszcze dojdzie :grin:

Opublikowano

masz jakies plany odnosnie wydechu , bo na razie bida:decayed:

reszta super , biale E to jest to !

Opublikowano
  • Autor

moc na koniec..

aktualnie pracuję*nad zawieszeniem (rozpórki, stabilizatory, ohlins i inne jakieś poboczne duperele), następnie w planach hamowanie - AP Racing na obie osie i później będę coś kombinował z mocą :wink:

ze względu na gwarancję nie śpieszy mi się z tym zbytnio :decayed: jeszcze napędów ani skrzyni nie wymieniłem, więc wolę się nie pozbywać gwarancji :grin:

---------- Post dopisany 01-06-2012 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2012 at 12:34 ----------

wygląda na to, że pierwszy tylny dyfer załatwiony - kurde już prawie 10k zrobiłem, ale zabrakło 400km :grin:

we wtorek odstawiam auto do autogt na wymianę :facepalm:

Opublikowano

gdzie sie drwa rabie tam...........

Opublikowano
  • Autor

ciekawe ile razy będę odwiedział autogt przed zakończeniem gwarancji :grin:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

aha, żeby nie było - auto ani razu nie było męczone startem z odcinki, czy strzałami ze sprzęgła :wink: widocznie zakręty zmęczyły :wink:

Opublikowano

no niestety evki maja slabe napedy , nie to co pancerne 6MT w subaru :wink:

Opublikowano

Hyhyhy :kox::kox::kox::kox::kox:

Zachciało się :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.