Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
170 a 200 to trochę różnicy jest :wink:

przymierzyłem dzisiaj dokładkę do przodu i kurde chyba zostanie - podoba mi się - ciekawe kiedy rozwalę :grin:

http://img521.imageshack.us/img521/8582/img0738fo.jpg

Widać, że auto kupione nie do upalania... z tym się nie da :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze z tym nie trenowałem, ale nie widzę przeszkód - dokładka pomimo takiego wyglądu obniża może o 1-1.5cm w stosunku do samego zderzaka, więc nie ma tragedii.. Gorzej wygląda kwestia boków - trzeba będzie uważać przy szykanach, ale na taki tor Poznań np. nie robi już to większej różnicy :wink:

Opublikowano

Kiedy paździoch zawita u Bobika ?

Opublikowano
  • Autor

raczej w Katowicach u Łukasza, ale jeszcze to potrwa - póki co wolę*się cieszyć darmowymi dyframi :grin:

Opublikowano
kuredu w zmodzony 3.0 TDi od 100 do 170 ma ok8 sekund i pisze że to są osiągi seryjnego s4..

Coś ci się chyba pomyliło bo kuredu nie miał i nie ma tdi :wink:

Opublikowano

Bajk - fajna ta dokładka... urwać nie urwiesz - X nie lezy na ziemi, no chyba że jak mówisz elementem co wystaje na bok...

kuredu w zmodzony 3.0 TDi od 100 do 170 ma ok8 sekund i pisze że to są osiągi seryjnego s4..

Coś ci się chyba pomyliło bo kuredu nie miał i nie ma tdi :wink:

źle napisałem.

opisywał taki tescik... zresztą w wątku co jest porównanie 1.8T 300KM vs 2.0 300KM vs S4 są informację o czasach.

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj w końcu miałem trochę wolnego czasu i założyłem górną rozpórkę summit na tył, stabilizatory whiteline na przód oraz tył, a także zamontowałem carbonowe nawiewy na hamulce :grin:

szkoda, że nie mogę potestować auta, ponieważ ciągle dyfer nie przyleciał :sad:

dzięki rozpórce upiększyłem oraz powiększyłem bagażnik :decayed:

img0770im.jpg

nawiewy za to pomogą przy wjeżdżaniu na krawężniki :naughty:

img0774pe.jpg

Opublikowano

wkońcu wrzucisz do bagażnika jedno koło ;-)

a co tak długo z dyfrem? w Auto GT tak długo się schodzi? czy modzisz jakiś specjał?

Opublikowano
  • Autor

autogt się*opierdziela i nie ma ciągle :sad:

miałem montować szperę cusco, ale doszedłem do wniosku, że jednak póki mam gwarancję*to niech autogt się*martwi o kolejne dyfry :grin:

Opublikowano

szpere zdążysz zamontować po gwarancji... będzie potrzebna coś czuje, skoro teraz seryjną mocą zabijasz dyfry :)

ile juz nacykałeś kilometrów od nowości? i kiedy ci się gwara kończy?

Opublikowano
  • Autor

10 tysi póki co, gwarancja jeszcze prawie 2.5 roku :]

Opublikowano

żyć nie umierać z tą gwarancją

BTW jak Ty te dyfry wykańczasz? czy ogólnie są takie słabe ?

Opublikowano

Niektorzy maja talent :decayed: ( dyfry to ta slabsza strona EVO )

Opublikowano
10 tysi póki co, gwarancja jeszcze prawie 2.5 roku :]

eee to chulaj dusza diabła nie ma ;)

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Niektorzy maja talent :decayed: ( dyfry to ta slabsza strona EVO )

oj tam oj tam... wcale tak nie sypią się... z tego co widzę tutaj jest pewna zasada... im bardziej dbasz tym chjętniej się psują.

żeby jeszcze bajk choc strzelał z procedury..... a ten nic... a i tak zarżnął dyfer.... to co on bedzie z dyfrem robił jak pogrzebie z mocą...

W EVO grunt to dobre piertol..cie dyfra w podłogę... ;) i wiesz że niuton jest dobry a Ty wystartowałes dobrze...

Opublikowano
  • Autor
żyć nie umierać z tą gwarancją

BTW jak Ty te dyfry wykańczasz? czy ogólnie są takie słabe ?

latanie bokiem na slicku na takich kielcach jak widać nie jest zbyt przyjazne dla elementów napędu :wink:

Opublikowano

to zaspawaj dyfer :):whistling:

Opublikowano
  • Autor

rozwiązaniem jest wrzucenie pasywnego dyferencjału oraz półosi z wersji RS.. ale do czasu jak jest gwarancja raczej tego robić nie będę*:wink:

Opublikowano

to masz 2,5 roku na killowanie seryjnych dyfrów :) powodzonka

Opublikowano

może powiedz Maćkowi żeby na wszelki wypadek mieli komplet dyfrów dla twojego EVO :P

Opublikowano
  • Autor

nowy dyfer już na aucie :) jednak chyba pakiet moc będzie szybciej niż planowałem, ponieważ nic to auto nie jedzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.