Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no niestety evki maja slabe napedy , nie to co pancerne 6MT w subaru :wink:

nawet stare Subaru nie maja tak pancernych napedow jak zwykle Audi quattro :)

Opublikowano

Bajk: nie wiem czy pisalem wczesniej ale super przecinak :P

Bawie sie teraz Evo 8 i nie mam pojecia ile to cos ma konikow ale zapitala tak ze szok.. Twoj ma w serii ok 300KM tak?

Opublikowano
  • Autor

tak, póki co seria czyli 295/366 katalogowo :facepalm:

Opublikowano

Aha, no nic :) I tak super i te kombinacja kolorow :kox:

Jak u Ciebie np wyglada przyspieszenie 100-200?

Wczoraj tak na szybko tutaj mierzylem to okolo 7,40sek, nie wiem, pierwszy raz w zyciu cos takiego robilem. To szybko czy nie? :P

Opublikowano
  • Autor

nie mierzyłem, ale to na prawdę nie jedzie z takim momentem - zrobi się 600Nm to zacznie :grin:

100-200 w 7,4 sek to dobry wynik :decayed: szybko :wink: SLR, czy Murcielago LP640 mają pomiędzy 7 a 8 sek :wink:

Opublikowano

albo rs6 c6 po remapie:wink:

Opublikowano
  • Autor

rs6 c6 po remapie to już w ogóle idealny dupowóz :wink:

dzisiaj z nudów pomalowałem kierownicę na czarny mat i kurde - różnica na plus w wyglądzie kolosalna w stosunku do tego co było :shock3:

img0706gd.jpg

img0707qj.jpg

img0709x.jpg

dla porównania kierownica bez malowania

2010_mitsubishi_evo_x_mr_4.jpg

Opublikowano
nawet stare Subaru nie maja tak pancernych napedow jak zwykle Audi quattro :)

te najstarsze akurat maja najslabsze , ale faktycznie masz racje

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj gruby mod doszedł - bluetooth z portem usb :grin: 100 gram, więc pozwoliłem sobie na dawkę szaleństwa - z ciekawych rzeczy obsługuje iphone 4s i odtwarza muzę po kablu z kontrolą przez radio oraz ładuje telefon :)

Opublikowano

witam, kieryszka bardzo ladnie się prezentuje, jakim środkiem ją malowałeś???

Opublikowano

masz transmisję audio przez BT czy tylko po kablu?

BTW mody z nudy są OK, kiera fajnie wygląda, ten srebrny tak zlekka Daewoo zalatywał :)

Opublikowano
  • Autor
witam, kieryszka bardzo ladnie się prezentuje, jakim środkiem ją malowałeś???

jakaś "samochodowa" farba w sprayu z castoramy :)

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

masz transmisję audio przez BT czy tylko po kablu?

BTW mody z nudy są OK, kiera fajnie wygląda, ten srebrny tak zlekka Daewoo zalatywał :)

podobno jest, nie testowałem jeszcze bo muszę przenieść przycisk od AWC, żeby bluetooth zaczął działać, a nie mam jeszcze części.. :wink: póki co działa tylko po kablu :decayed:

Opublikowano

jak masz Iphona to będziesz zadowolony :) ja tylko muzę już walę z Itunes'a, ściągam darmowe podcasty i jazda z muzą :)

Opublikowano
  • Autor

swoją*drogą nie widzę sensu korzystania z przesyłu audio po bluetooth - po podpięciu przynajmniej mi się*ładuje telefon :wink:

leci jeszcze do mnie navi i całe audio rockforda ze wzmacniaczem i tubą, ale będę musiał się*zastanowić nad audio po zważeniu :grin:

Opublikowano

ja czasami korzystam BT audio ale nie zawsze, kabel jest OK do czasu jak wtyka do Iphona nie padnie a to się zdarza, czasami wyskakuje błąd komunikacji, mogę doradzić after marketowy kabel HAMA, jest lepszy od ORI Apple'a

Opublikowano
rs6 c6 po remapie to już w ogóle idealny dupowóz :wink:

dzisiaj z nudów pomalowałem kierownicę na czarny mat i kurde - różnica na plus w wyglądzie kolosalna w stosunku do tego co było :shock3:

http://img268.imageshack.us/img268/4791/img0706gd.jpg

http://img812.imageshack.us/img812/7307/img0707qj.jpg

http://img403.imageshack.us/img403/1739/img0709x.jpg

dla porównania kierownica bez malowania

http://www.motorworldhype.com/wp-content/uploads/2010/12/2010_mitsubishi_evo_x_mr_4.jpg

Malowanie malowaniem..ale ja bym to pogonił w węgiel :wink:

Opublikowano

bajku tu się tym nie pochwal na evo forum...audio, bluetooth czy USB... to jak na tamtejsze warunki fontanny straszne :) będzie lincz jak za detaling śrub ralliarta czy tempomat :D....

Auto fajnie ci wygląda, i dobrze w drodze się prezentuje... mod z kierą jest super - duuużo lepiej niż srebrny plastik.

Swoją droga ważyłeś krowe ile waży obecnie?

Co do mocy u Ciebie... uważam że źle nie jest... ładnie się trzymałeś jak jechaliśmy.

_Makki_ 100-200 w 7,5 sek... to objeżdzasz około 450 konne EVO :) 1/4 mili robisz w niskie 11 sekund

chyba jednak coś źle policzyłeś bo kuredu w zmodzony 3.0 TDi od 100 do 170 ma ok8 sekund i pisze że to są osiągi seryjnego s4..

Opublikowano
  • Autor

170 a 200 to trochę różnicy jest :wink:

przymierzyłem dzisiaj dokładkę do przodu i kurde chyba zostanie - podoba mi się - ciekawe kiedy rozwalę :grin:

img0738fo.jpg

Opublikowano

Trochę ordynarna :decayed: Mogła być ciut mniejsza ale i tak daje rade :wink:

Opublikowano

no to 10 KM wiecej :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.