Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o to to :naughty:

Opublikowano

po co zdjemowałeś koło z zielonki?

Opublikowano

Pięknie, ubóstwiam jazdę przez alpy :slina: a już szczególnie jesienią, wtedy jest jeszcze bardziej kolorowo gdy liście szykują się do spadów :decayed:

A kite'a nie brałeś, aż się prosiło polatać z deczka :naughty:

Opublikowano
  • Autor
po co zdjemowałeś koło z zielonki?

bo tego roweru nie da się*przymocować standardowym uchwytem za ramę*:wink:

Opublikowano

1500km, tankowales ze 4 razy pewnie, co? To jest jedyny minus mocnej benzyny :grin:

Opublikowano

oj to chuba jak jechał do głębokiej rezerwy... bak ma 55litrów :)

Opublikowano
  • Autor

5 razy :)

Opublikowano
:facepalm: a ja trase z oslo do krakowa robie na dwoch bakach , no ale cos za cos.
Opublikowano

Jechal z rowerami, wiec dodatkowy opor. Ciekawe ile by moj spalil z rowerami na dachu... pewnie niewiele mniej :) ale w 3 bakach raczej bym sie wyrobil ;)

Opublikowano
  • Autor

trasę*podzieliłem na dwie części - pierwsza część*była z dużym wiatrem (700km) wyszło średnie 13.5, druga część bez wiatru i dużo z górki wyszło 11.3 :decayed: prędkość bez szaleństw 110-130 maks do 150.

ale dla takich widoków i tras rowerowych jak tutaj są warto :wink:

532455_3560541571474_2127779916_n.jpg

Opublikowano

Marta widze już zadowolona pierwszego dnia... :)

Opublikowano

no widok piękny, spalanie i duże i małe :whistling: ale rowery powinny być 2 takie same :polew:

Opublikowano
  • Autor

spoko to gt zaskar na top komponentach, więc też tragedii nie ma :wink: co najwyżej taka, że te top komponenty są sprzed kilku lat :decayed:

Opublikowano

Rower golas, nawet pompki nie ma :guma::decayed: ale za to kierowniczka very nice :naughty:

Opublikowano

zeby kierowniczka byla full profi przydalo by sie jeszcze SPD :wink: ae potwierdzam ladne widoczki :decayed: , spalanie bardzo spoko , wogole dyszka chyba musi byc spoko na taka trase , nie umeczy jak wczesniejsze ewolucje.

Opublikowano
po co zdjemowałeś koło z zielonki?

bo tego roweru nie da się*przymocować standardowym uchwytem za ramę*:wink:

Poza tym Velo-Vise Pro z uchwytem za widelec to najlepszy system przewozu rowerów. Swego czasu dużo maratonów śmiagałem po Polsce i długo dobierałem odpowiednie bagażniki. Jedyny minus to problem z przechowywaniem przedniego koła.

Lago di Garda to piękne miejsce na rower. Jako następne polecam Moab w Utah. No ale tam ciężko Ci będzie dojechać Evo :)

rower16.jpg

^ malik ~10kg lżejszy ^ :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spoko - do evo koło wchodzi do bagażnika po tym jak wywaliłem plastiki ochronne, bo rozpórka się nie mieściła :decayed:

dobre zdjęcie :wink:

Opublikowano

no wlasnie a jak sie spakowales do baganika bo mnie w X odstraszyla jego wielkosc , zwlaszcza ten subwoofer ktory zajmowal pol bagaznika.

Opublikowano
  • Autor

jedna wielka torba + druga mniejsza + koło dało radę*- reszta na tylne siedzenia i przypięte pasami :decayed:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

oraz subwoofer jest w wersji MR (u mnie nie ma)

Opublikowano

@turdzi - jedyna wada GSR to brak 6 biegu.... Co do męczenia w drodze, to jakoś nie odczuwam tego w IX...a może kto co lubi? - ja się w b7 przyzwyczaiłem do gwintu więc nie miałem może zawysokich wymagań ;)

Co do samego komfortu to fakt X ma dużo miększe fotele i np. mimo niższego niuta - 450Nm w X, jest bardziej odczuwalne niż 540 w IX, choć na drodze IX połyka X z duuużą różnicą.

X jest tez mniej toporna jeśli chodzi o design w środku i milsza dla oka, za to materiały w IX są troche lepsze. X bardzo się ucywilizowała, zresztą szczególnie wersja MR to już w zasadzie ma wszystkie duperały jakie są potrzebne z wyposażenia...seryjna navi, Rockford`a nagłośnienie, grzane stołki itp. Zwrócić trzeba teraz jeszcze uwage na jeden drobiazg - EVO X to obecnie najlepsza propozycja (cenowa) na w miare bezpieczne i szybkie 400KM.

11,5l/100 w X z 5biegową skrzynią przy 130 to już tragedii strasznej nie ma.... cała różnica w spalaniu to pewnie 5-6 biegów między generacjami.

Co do bagaznika w X... to trzeb przyznać że po wyjęciu plastików, przybywa ze 25% powierzchni do upchnięcia :).

@bajk - na seryjnym zawiwasie czujesz różnicę z tylną rozpurką?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.