Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Martwić się będziesz jak uszkodzisz... A wcale tak łatwo się tego nie psuję.

Co do efektów dużego niuta i dyfra co gadaliśmy u mnie... spodziewaj się że przy 550nm będzie ci zapi..nał dyfer w podłoge jak u mnie ;)

Opublikowano
spodziewaj się że przy 550nm będzie ci zapi..nał dyfer w podłoge jak u mnie ;)

Wystarczy wymienić poduszki dyfra na Ralliartowe i zapominasz o problemie. Aż dziwne, że tego nie wiesz...

Opublikowano
  • Autor

mówiłem mu to samo wczoraj :wink:

ja mam ralliartowe już od dawna, więc się martwić nie będę musiał :decayed:

Opublikowano
spodziewaj się że przy 550nm będzie ci zapi..nał dyfer w podłoge jak u mnie ;)

Wystarczy wymienić poduszki dyfra na Ralliartowe i zapominasz o problemie. Aż dziwne, że tego nie wiesz...

Wiedzieć to wiem, ale nie mogę dorwać żadnej IX z gumami Ralliarta co by zoabczyć jak to jeździ.

Ludziska tyle kraczą, że w EVO IX, te Ralliarta strasznie przenoszą wibracje że wyje dyfer itp... skrajne opinie.

Podobnie jak ze zmianą podpór wału... co osoba to inna opinia.

U mnie siedzi też troszkę mocniejsze sprzęgło niż seryjne to z tego co wiem też ma wpływ.

wczoraj jak bajk mnie przewiózł swoją X to przyznam że ... nie było sie do czego przyczepić.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
koło musi poczekać jednak, bo właśnie zamówiłem nowy rower :naughty::naughty::jerk:

http://www.bikecentrum.cz/images/bikecentrum/clanky/GT2011/forcecarbonpro.jpg

troche kotlet , ale gdzie zamawiales tego Carbon PRO ?

Opublikowano
  • Autor

sportzakupy.pl jak dobrze pamiętam

Opublikowano

wyglada na to ze towar deficytowy :kwasny:.A ile placiles ?

Opublikowano

ponad 6000zł :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Duuuuuzo ponad ;) to rocznik 2011 więc raczej juz nie dostępny co najwyżej jak komuś sie nie sprzedał

Opublikowano

jakiś czas temu na pewno

teraz już ceny na ten sprzet mocno spadły

chyba że sie myle ale nie sądze

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

7200

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

2011 GT Force 2.0

Opublikowano
  • Autor

Ale moj to Carbon pro :) cena katalogowa 25k prawie, mi sie udało dosyć okazyjnie go wyrwać w stosunku do katalogowej

Opublikowano

aaaaaa, to tak gdzies bedzie :facepalm:

Opublikowano

znajomy ma do kupienia w NO po przeliczeniu za 8,5K i zastanawial sie czy taniej mu w PL nie znajde , ale towar idac deficytowy wiec chyba cena chyba dobra jak na tutejsze warunki.

Opublikowano

fajna furmanka no i te sportowe zacięcie

Opublikowano

widziałem w PO takie w graficie, muskularne autko :)

Opublikowano
  • Autor

no nie wygląda na małe :decayed: i ma więcej miejsca z tyłu niż*w A4 :grin:

---------- Post dopisany 11-07-2012 at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 18:10 ----------

auto dzisiaj dostało bagażnik dachowy na dwa rowery :grin:

zdjcieyl.jpg

zdjcie2m.jpg

Opublikowano
auto dzisiaj dostało bagażnik dachowy na dwa rowery :grin:

:polew:

Opublikowano

He he wyglada fajnie , lubie takie mocne auta na sportowo :wink: , brakuje jeszcze rowerkow :wink:

Opublikowano

Widzę bajk, że już jesteś prawie spakowany na Gardę :wink: Te uchwyty Thula są bdb, z 3 rowerami jechałem nawet pod 190kkm/h :wink: tylko spiąłem jeszcze wszystkie ze sobą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

już nad gardą :)

evoy.jpg

imgp4418.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.