Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

e?

Opublikowano

co do sprzegła polecam to:

EXEDY - Zestaw sprzęgła Stage2 - Sport do Mitsubishi Lancer Evo 2.0 (X (2007 - ?)) - MK04HDT601 - Exedy24 jest naprawde za***iste, w porównaniu do poprzednich pięciu które potestował mój kumpel, jedyne co to polecam odrazu tuleje na ori pompke sprzęgła.

---------- Post dopisany 14-01-2013 at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 19:00 ----------

1,85 bara, DP + 2,75" wydech, cat out, zaworek WG Mac, sprzęgło AP Racing, reszta seria.

lancer3.jpg

Opublikowano

bajk - pytanie w zasadzie było co z eco drivingiem w trasy o którym wspominałeś :)

McGiver - bajk ma 401/554 :) więc ten setup co pokazałeś to kroczek w tył...

co do Exedy to ciekawe jak ma się w X bo w IX jak jechałem na Exedy to w mieście było średnio, pedał twardy (w porównaniu nawet do ACt HD SS) - na męską nogę, ruszanie w potencjalnym korku mało komfortowe.

Myślę że sprawdzony AP Racing u bajka wystarczy... na jakiś czas :)

Opublikowano
  • Autor

nie mogę się*zdecydować*póki co - różne auta mi po głowie chodzą - ostatnio był range rover sport :grin:

auto dopiero mi się*przyda jak zrobi się*sezon na rower, więc czasu jeszcze mam trochę :wink:

Opublikowano

*k*u*p* *t*i*c*o* :decayed:

Opublikowano
  • Autor

rowery nie wejdą :decayed:

Opublikowano

no to F-150 :wink:

Opublikowano
  • Autor
:grin:
Opublikowano
bajk - pytanie w zasadzie było co z eco drivingiem w trasy o którym wspominałeś :)

McGiver - bajk ma 401/554 :) więc ten setup co pokazałeś to kroczek w tył...

co do Exedy to ciekawe jak ma się w X bo w IX jak jechałem na Exedy to w mieście było średnio, pedał twardy (w porównaniu nawet do ACt HD SS) - na męską nogę, ruszanie w potencjalnym korku mało komfortowe.

Myślę że sprawdzony AP Racing u bajka wystarczy... na jakiś czas :)

W AP Racingu siedza dociski EXEDY :D i są jego dwa rodzaje: zwykły albo wzmocniony HD +30%, z tym że w AP możesz kupić zestaw na wzmocnionym docisku z mineralna okładziną "wzmocnioną" a w EXEDY tylko ze spiekiem, różnica tak na pedale jak i na sile docisku odczuwalna :) I fakt na miasto słaba to przyjemność na nim latać.

Opublikowano
zresztą jak się*okazało ona wcale nie obniżyła auta - na zdjęciach z przodu jednak efekt jest inny :decayed:

http://img853.imageshack.us/img853/9263/img1300j.jpg

przeciez tu wyraznie widac, ze dokladka siedzi nizej niz np. progi...

Opublikowano
  • Autor

lol, ale to kosmetyczna różnica w postaci jednego cm

Opublikowano

bajk, masz może gdzieś wykres z AFR-em i Boostem?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam, boost tak jak pisałem Ci to 2 bary w peaku.

Opublikowano

To ja zapraszam do Białego na rolki jak masz ochote, zasponsoruje ci nawet hamownie u Damiana z afr-em i boostem tylko chce zobaczyć Podlaskie kreski :D a nie Warszawskie, bo u was tam to jakieś inne powietrze chyba przekarmione tlenem :D

Opublikowano
  • Autor

jak to mawiają "heaters gonna hate" :grin:

Opublikowano
jak to mawiają "heaters gonna hate" :grin:

bajk,

chiba "haters gonna hate" o ile sie mnie przypomina :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nom, lol :facepalm: chodziło mi o grzejniki :grin:

doszedł short shifter? :decayed:

Opublikowano
nom, lol :facepalm: chodziło mi o grzejniki :grin:

doszedł short shifter? :decayed:

jeszcze nie :) od 8 rano klęcze przed bramkom i czekam na listanosza :)

Opublikowano
  • Autor

aha - no i pamiętaj,*że u mnie oprócz całego wydechu 3", są większe wtryski i intercooler - parametry o jakich piszesz robi się na samym wydechu :wink:

Opublikowano

Bajk Ty tam na W..... mieszkasz ??

Pytam bo tam jeździła 9 czerwona kiedyś?? Pamiętam jak mi auto głowę zryło a zwłaszcza rozmiar hebli :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.