Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy 335xd, eMka wysiada :decayed:

Opublikowano

Nie ma 335xD, chyba, że w budzie f30, ale to nie za 100k:decayed:

Opublikowano

To 100k o których napisałem to takie luźne stwierdzenie. 100 czy 200 to już naprawdę żadna różnica...

:wink:

Opublikowano

evo X ile orientacyjnie miała 0-100km/h?

Opublikowano
  • Autor

Przy moich parametrach poniżej 4 sekund, ale nie to jest raczej tutaj najważniejsze.

Opublikowano
To 100k o których napisałem to takie luźne stwierdzenie. 100 czy 200 to już naprawdę żadna różnica...

:wink:

W sumie kto bogatemu zabroni - się gra się ma :naughty:

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

Ale na M3 e92 bym się popatrzył bardzo chętnie :wink:

Opublikowano

Gorzej jak baba z wyborem samochodu :facepalm:

Opublikowano
Gorzej jak baba z wyborem samochodu :facepalm:

A na koniec kupi jakieś gówno i napisze, że to tylko chwilowo, bo nie miał czym jeździć :decayed:

Opublikowano

Dajcie mu czas.....w końcu zdrowe dwaipółtedei cieżko znaleźć:grin:

Opublikowano
  • Autor

Taaa - myślałem bardziej o 2.0TDI - po co mi V6 :decayed:

Nie mam ciśnienia póki co - mam dwa weekendy wolne w miesiącu, więc czekam na coś na prawdę ciekawego :wink:

Ciekawe też*jak będzie wyglądała sprawa VATu w 2014 skoro UE nie zgodziła się*na odstępstwo dotyczące ograniczenia w odliczaniu :wink:

Źle bym się*czuł, gdybym stracił 23% wartości auta przez swoją*niecierpliwość.

Opublikowano
Taaa - myślałem bardziej o 2.0TDI - po co mi V6 :decayed:

gdybys miał zwykle evo,tak,ale miałeś podrasowane,dojrzałes do V6,to naturalny bieg evoXlucji

2.0TFSI-->EX-->dwaipółtedei-->sokół milenium

:decayed:

Opublikowano

Bajk`u a powiedz mi co ty dzisiaj robiłeś w salonie KIA za kierownicą i30 ?? ja rozumiem że diesel ale no.."kurfa beze jaj" :DDDD

co do auta AWD i żeby był performance po X i żeby cię nie męczyło pod pedałem brak mocy..to nie wiem co..RS3? choć troche nie ma pazura..ale czasy zrobisz podobne... na prostej... 3,8-3,9 do 100... 100-200 poniżej 9 sekund .. coś tam jedzie...

Opublikowano
  • Autor

RS3 odpada - nie dam 200 tysi za A3 :decayed: dokładając 50 więcej można kupić 911 turbo - bez sensu :wink:

Opublikowano

dobrze gadasz!!

a moze już dorosłeś do GT?

Opublikowano
  • Autor

gt?

Opublikowano

jakiegoś Gran Turismo :D

Opublikowano

Uuuuu porsza ?

Nie sądziłem, że jesteś JUŻ na tym etapie...

Nie odmawiam rozsądku i logiki jeśli mówimy o porshhhha...

Serio, serio.

Opublikowano
  • Autor

spoko i tak skończy się*na dwulitrowym dieslu :decayed:

Opublikowano
RS3 odpada - nie dam 200 tysi za A3 :decayed:dokładając 50 więcej można kupić 911 turbo - bez sensu :wink:
Nowe ?! :wink::grin:
Opublikowano

Nie nowe, używka 2008 właśnie po tyle stoi... Prosiak zaturbiony byłaby niezła petarda!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.