Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Odwrócona czwórka


PRODI55

Rekomendowane odpowiedzi

no z tylu na 100 nie byla bita bo przod lekkie stluczki mial wlasnie sie zastanawiam bo jak mnia policja zlapala to sie babka pytala co mi sie z czwoeka stalo he he

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 20:39_________________________________________________i widzialem juz pare takich to nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i34.photobucket.com/albums/d102/escape2music/A4/a4b6_emblem.jpg

obróć ją o 90 to będzie dobrze :) ktoś musiał kiedyś źle przykleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez się spotkałem z takim "tjuningiem" :polew: i zawsze pojawia mi się uśmiech na twarzy jak to widzę, ewidentnie źle przyklejone, lepiej całkiem odkleić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam odwróconą czwórkę śmiesznie trochę ale....................... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

...ale wywal całkiem znaczek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak swoja (poprzednią a4) odebrałem od malowania lakiernik tez mi źle znaczek przykleił na klapie, opier....em go że mi znaczki podmienił :polew: a to wystarczy tylko przekręcić, zrobił to nieświadomie :polew:

a na allegro sporo takich z poprzekręcaną 4

jak takiego zauważe to zawsze pisze żeby koleś zmienił lakiernika albo mu powiedział jak na drugi raz ma przykleć 4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie w okolicy z takimi czwóreczkami się spotkałem :mysli: Ja tam całkowicie się emblematów pozbyłem i jest najlepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie w okolicy z takimi czwóreczkami się spotkałem :mysli: Ja tam całkowicie się emblematów pozbyłem i jest najlepiej :good:

Fajnie to wygląda bez znaczków i ogólnie na forum jest taka tendencja żeby ściągać znaczki, a jak wejdziesz w dział zakup kontrolowany i jest auto bez znaczków z tyłu to są teksty, bity z tyłu bo nie znaczków :polew:

Była opcja, że fabrycznie mogło być bez znaczka, a klapa dużo ładniej wygląda bez oznaczeń silnika :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...