Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie mam co sie rozpisywac do auta wsadzony zostal nowy silnik z mitsubishi z 2010 roku z przebiegiem 8000km

turbo CAHA przebie 1400 km

IC od A4 B8 3.0TDI

20120119126.jpg

odblokowane hamowanie lewą nogą

Opublikowano
  • Autor

tak wywalony zostal bo silnik od mitsubishi był bez

Wspominałem Witkowi ze sie szykujesz o niego na poprawe V-techa

Opublikowano

tak wywalony zostal bo silnik od mitsubishi był bez

Wspominałem Witkowi ze sie szykujesz o niego na poprawe V-techa

CAHA fajnie swiszy teraz pewnie bez DPFa :kox:

Pasuje miec podobny wynik :decayed:

Opublikowano

fajne te 400 nm plaskie i dlugie :kox:

Opublikowano
  • Autor

inna jazda, teraz to czuc ze auto jedzie a nie sie toczy .

Wielkie podziekowania dla Witka to juz jest moje trzecie auto, które mi zrobił i jak zawsze super robota. :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jest naprawde spora różnica miedzy BRD a Caha , lepiej wstaje i dlugo trzyma. Ja na swoje brd nie narzekam ,ale Caha wstaje chyba jak seria.

Opublikowano
  • Autor

witek powiedział ze zrobił pare 1.9 na BRD i sa sporo mocniejsze od mojego wyniku.

jak trafisz dobrą BRD to nie ma problemu z dołem.

Opublikowano

Caha ma dół zawsze lepszy. A 1.9 na brd nie widziałem jeszcze z wynikiem 205 ps.

Opublikowano
  • Autor

jaro4444 miał ponad 200 KM na brd a 216 KM na caha i wyczyszczonych ultradzwiekowo wtryskach.

Opublikowano

jaro4444 miał ponad 200 KM na brd a 216 KM na caha i wyczyszczonych ultradzwiekowo wtryskach.

tak ale oni mówią o 1,9 a kolega miał 2,0 przecież [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 10:28_________________________________________________

a jakie masz wtryski?

a jak sprzęgło wytrzyma?

Opublikowano

CAHA pracuje bez porównania lepiej jak BRD, pewniej wstaje i ładnie trzyma górę. W ramach małego sprostowania na BRD miałem 205 KM a na CAHA 216 KM w 2.0 16V.

Piotrek co się nie chwalisz, że zrobiłeś wreszcie auto :tongue4:

Opublikowano

CAHA pracuje bez porównania lepiej jak BRD, pewniej wstaje i ładnie trzyma górę. W ramach małego sprostowania na BRD miałem 205 KM a na CAHA 216 KM w 2.0 16V.

Piotrek co się nie chwalisz, że zrobiłeś wreszcie auto :tongue4:

a jakby wyglądała praca CAHA/BRD w 1,9 tdi??

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

.

Piotrek co się nie chwalisz, że zrobiłeś wreszcie auto :tongue4:

za bardzo nie ma czym , patrzac na twój wynik :gwizdanie: :gwizdanie:

---------- Post dopisany 10-10-2012 at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2012 at 19:11 ----------

Turbina Gtb22 z 3.0 tdi zamówiona, czas na kolejne mody z serii mocy przybywaj

2664566453.jpg

<br /><br />

Opublikowano

a ten silnik co masz z misiubisiu to na CR ?? peknie teraz 220ps?

Opublikowano
  • Autor

Ten silnik co mam to nie jest CR tylko taki jak miałem wcześniej(a z mitsubshi dlatego że jest z rocznika 2010 czyli młody z małym przebiegiem). W ile celuje hmmm nie wiem kolega Piramida z forum skody ma 260KM na seryjnych wtryskach + wydeszek+IC, Jam mam Wsadzony nowy IC z 3.0 biturbo TDI, wtryski i silnik przebieg z 15 tyś , wydeszek też będzie zrobiony. Zobaczymy co wyjdzie . plus tej turbiny jest taki ze ma dobry dół i jeszcze lepszą góre .

Opublikowano

da rade bezpiecznie z tego silnika zrobic 260ps :shock3:

Opublikowano
  • Autor

Piramida jeździ i nic się nie dzieje. Jak miał 300KM na metanu to mu się Gliwicach wybrała i wrócił na seryjne wtryski bez metanolu i wyszło 260

---------- Post dopisany 17-10-2012 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 20:29 ----------

okazało sie ze turbina KKK to nie garett i nie da sie jej przerobić . Szybki telefon do sprzedawcy i okazało sie że jest kumaty i Gtb22 wklada też do swojego leona . Powiedział że mi wymieni na garetta bez dopłaty:banan::banan::banan::banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.