Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AYM] Po wizycie na chipie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj byłem na wycieczce w Wawce, u kolegi Witka. Pacjent – Audi A4 2.5 TDI AYM 155KM seria. Powód wizyty wiadomy...moc. Efekt choć nie oszałamiający (jak powszechnie wiadomo ciężko się podkręca tą france... limitery i inne dupery :confused4: ) to zadawalający . Autko wydaje się być lżejsze i zwinniejsze, jest różnica w dolnym zakresie obrotów, lepiej przyspiesza na każdym biegu :th:

nie dymi wcale, spalanie też się nie zmieniło,

jeszcze większa przyjemność z jazdy :naughty:

teraz szczegóły operacji :

seria: 154KM/299,3 Nm

po zabiegu:

172KM/330,7Nm

ps. dzięki Witek

obraz024rh9.th.jpg

Opublikowano

Dobre i 19 koni.. :decayed:

Opublikowano

i 31,4 Nm :naughty:

Opublikowano

Nie ma szału, tak bym to nazwał, ale chetnie wykresik, zobacze.

Opublikowano

u mnie było 165PS przed i 178 PS po, o momencie sie nie będe wypowiadał, podziękowałem ładnie Panom z Janek i pojechałem do domu z serią :thumbdown:

Opublikowano

szału nie ma ale napewno przebieg krzywej momentu sie poprawil ..... [czekam na wykres]

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Kto tak ładnie podkręci mi moją audiczkę w okolicy Szczecina? Zależy mi na profesjonalnym podejściu do sprawy. :kox:

Opublikowano

na pomorzu to zleć to Rob555 http://tune-up.pl/

Opublikowano

na pomorzu to zleć to Rob555 http://tune-up.pl/

ale to 3-Miasto

nie wiem jaką mają tam hamownię :confused4:

ja bym jednak cisnął na Wa-wę

Rogal albo Staszewski

Opublikowano

bliżej tam niż do WWa :tongue4:

Opublikowano

Jestem skłonny jechać nawet do WWa. Tylko jakieś namiary, albo gdzie szukać? W SZn nie ma nic porządnego a szukam ludzi konkretnych znających się na fachu. Dzięki za info.

Opublikowano

albo www.tdi-tuning.pl

FIRST TO FIGHT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Jestem skłonny jechać nawet do WWa. Tylko jakieś namiary, albo gdzie szukać? W SZn nie ma nic porządnego a szukam ludzi konkretnych znających się na fachu. Dzięki za info.

moze i w Szczecinie nie ma takich wyjadaczy w te klocki jak np. Master's ale sa tacy co robia np. leona 150KM 320NM na 205KM 460NM :gwizdanie:

Opublikowano

na seryjnych gratach?

wątpię :polew: :polew: :polew:

jesli nawet i tak rozleci sie to wszystko w kilka dni, ze sprzęgłem na czele

Opublikowano

jak rozumiem smiejesz sie z wlasnego "ogromnego" pojecia na temat przyrostow mocy w ARL ?

lekkim softem bez zajakniecia robi sie z niego 190KM i 420NM, a te 205KM i 460NM to jest poprostu mocny soft, do zrobienia w kazdym ARL na seryjnych gratach

jezdzi juz ponad pol roku bez awarii

Opublikowano

tak sie składa ze w swoim krótkim acz buzliwym zyciu miałem

trzy auta z silnikiem ARL dwa golfy IV i bore

i doskonale wiem co mozna zrobic z tymi silnikami

ale równiez wiem co sie dzieje z silnikiem jezeli ma wstawiony hard soft

o jakim piszesz i seryjne graty

ciekaw jestem tez na jaka hamownia "wypluła" taki wynik chyba nie MAHA3000?

byłbym skłonny w to uwierzyc pod warunkiem ze auto masz wydajnieszy FMIC, większa dmuchawkę

i 2.5'' wydech

Opublikowano

no tak, jak nie byla to maha to na pewno wynik zawyzony i sie nie liczy :wallbash:

nikt sie nie przejmie tym czy w to uwierzysz czy nie, bo tobie sie nie udalo osiagnac takiego wyniku - auto jedzie na pozimie aut majacych 6-6,5s do 100km/h

ja juz zakonczylem OT w tym temacie :hi:

Opublikowano

Fajnie by bylo jakby jakis tuner zweryfikowal/odniosl sie do tego co pisze eMeM... :wink4:

Opublikowano

lekkim softem bez zajakniecia robi sie z niego 190KM i 420NM, a te 205KM i 460NM

190km 420Nm to juz ostry soft na seryjne graty,205km 460Nm to juz przesadziles :shocked::blink:
Opublikowano

FMIC i wydech i pompki wystarczą do 230kucy.. turbo zaniża moc..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.