Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AYM] Po wizycie na chipie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na seryjnych gratach?

wątpię :polew: :polew: :polew:

jesli nawet i tak rozleci sie to wszystko w kilka dni, ze sprzęgłem na czele

znawco od 7-dmiu bolesci tu masz wykres tego auta, soft robiony w lutym, i jak na zlosc nie chce sie rozleciec, moze i soft ryzykowny ze wzgledu na sprzeglo ale to nie moje auto

170520081373pr4sb4.th.jpgthpix.gif

Opublikowano

no i wszystko widomo, na inercji zawsze wychodzą "cuda"

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i wszystko widomo, na inercji zawsze wychodzą "cuda"

:polew: :polew: :polew:

ja juz nie mam do ciebie sil, ktos ci naopowiadal bajek ze "maha jest dobra a inercja jest zla" a ty chodzisz jak ta papuga i pleciesz w kolko to samo

Tak samo mozna spie**** pomiar na obciazeniowce, jak na inercji. Sam fakt, ze hamownia jest obciazeniowa nie czyni jej od razu nieomylna.

tu masz przyklad pomiaru serii stilo 1.9jtd 115km na MAHA u aligatora i na inercji v-tech

1c04476a553fc5e0sy3.th.jpgthpix.gif

0622774ec7c79f8fjn7.th.jpgthpix.gif

tylko pewnie znow wyskoczysz z postem w stylu "mialem 1231245 aut i wiem wszystko najlepiej, a gift 20KM w przypadku fiata jest przeciez na porzadku dziennym"

Opublikowano

eMeM ja tam się może guzik znam ale mod na 205KM i 460 Nm przy seryjnych gratach w ARL to:

- za duża moc do dłuższego użytkowania - zobacz na wykres tego ARL i masz overboosta ok 3500 obr, czyli turbina nie daje rady opanować ciśnienia gazów i ładuje powyżej założonego poziomu, bo żaluzje są ściągnięte na max a ona i tak rozkręca się dalej. Na razie jeździ poczekamy jak się turbo upier... :wink4:

- moment na seryjne sprzęgło zabójczy - nie ma prawa trzymać tego, albo tylko "papierowy" bo tak "cudownie" wskazuje hamownia.

Zweryfikuj to na jakieś innej hamowni - może być inercja u Rogala albo Maha. Wówczas będzie można dalej podyskutować o tym modzie.

Opublikowano

A ja tylko tak sobie napiszę, żeby ostudzić trochę dyskusję :cool1:

Opublikowano

A ja tylko tak sobie napiszę, żeby ostudzić trochę dyskusję :cool1:

No powiało chłodem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.