Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9 TDI Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Moje następne B6, poprzednie było sedan wiec teraz kombi. Trochę o autku: zakupione w listopadzie 2011, sprowadzone z austrii, 1.9 TDI AVF, przebieg jakieś 190 tys. km, kolor jak widać czarny :>

Z lepszego wyposażenia to:

-xenony fabryczne

-navi mała miedzy zegarami i co za tym idzie kolor fis

-podgrzewane fotele z wysuwanymi podnóżkami

-brak koła zapasowego, zamiast tego jest zestaw naprawczy (sprężarka i coś tam do wstrzykiwania do opon)

no i reszta tak jak widać

Opony zimowe 195/65 R15, letnie trzeba będzie zakupić ale pewnie 17 bo 18 to szkoda mi trochę zawieszenia

Z planowanych modów to:

-na pocżatek zamiana concerta II na concerta III mp3 z B7

-kierownica MF z B8

-listwy dekoracyjne na jakies fajne drewno

-system BOSE

-moze xenon HID x przeciwmgielne albo zarówke led SMD tylko cholera wie czy to dobrze świeci

-zakup nowych reflektoró xenon albo czyszczenie odbłyśnika bo jak dla mnie to słabo świecą

-może w dalekiej przyszłości zamiana na 4 x elektryczne szyby chociaż to mi wogole narzazie nie przeszkadza

no i chyba tyle narazie

foty z dnia dzisiejszego

3447cea65242229em.jpg0416bcdea374bceem.jpg906d5ade06e19e48m.jpg

7a0464e259a5649bm.jpg5f204109485b9de1m.jpgdd3a1d6c938b32e8m.jpg

Jak będzie lepsza pogoda to zrobię lepsze fotki.

Zapomniałęm napisać ze wystawione specjalnie dla pablo_ua4 :)

Opublikowano

no wkoncu tyle czasu cie musiałem męczyć :)

sztuka zaje... pare fajnych modów dojdzie o bedzie git malinka

jeszcze dodaj zderzaki s-line :):)

Opublikowano

Bardzo ładne auto i planowane mody słuszne :), bezawaryjności życzę :good:.

Opublikowano

Pogratulować :good: nie ma to jak czarny avant z chrom pakietem :naughty::wink4:

Opublikowano

-moze xenon HID x przeciwmgielne albo zarówke led SMD tylko cholera wie czy to dobrze świeci

HID jak najbardziej tak ale ten led SMD to lipa sam sprawdzilem i lichutko to swieci takze to bym odradzal

powodzenia w modach i szerokosci :good:

Opublikowano

Fajne auto no i lista modow trafna.

Jednak nawet zajeb.... auto na stalowkach nie wyglada

Opublikowano

Fajna A4. załóż ładne koło i auto z zewnątrz od razu odżyje :good:

Opublikowano
  • Autor

no cos bede myślał o lecie bo niestety kupiłem autko na zimówkach wiec mam 2 komplety zimówek :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.