Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] klimatyzacja poniżej 5 st.C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po dzisiejszym Vag-owaniu mojej Audi klimatyzacja działa poniżej 5 st. C

Fachowiec podłączył Vaga ,pokasował sporadyczne błędy.

Poprosiłem go o sprawdzenie klimatyzacji,coś tam pogrzebał w laptopie

a następnie przyniósł kawałek przewodu ,jeden koniec podłączył do jednej

(tej małej) wtyczki przy zbiorniczku z płynem od wspomagania a drugi koniec do + akumulatora

coś puknęło na sprężarce klimy,i powiedział,że wszystko jest OK.

Jadąc do domu zauważyłem "śnieżynkę "na klimie a na wyświetlaczu temperatury między zegarami 1,5 st.C

Klimatyzacja działa-grzeje i chłodzi.

Dzwonię do gościa,że tak poprzednio nie było ,że przy temp.poniżej 5 st.C nie można jej włączyć a on ,że teraz jest dobrze

Panie i panowie co jest grane!.

Andy

Opublikowano

Poprosiłem go o sprawdzenie klimatyzacji,coś tam pogrzebał w laptopie

a następnie przyniósł kawałek przewodu ,jeden koniec podłączył do jednej

(tej małej) wtyczki przy zbiorniczku z płynem od wspomagania a drugi koniec do + akumulatora

coś puknęło na sprężarce klimy,i powiedział,że wszystko jest OK.

najprawdopodobniej sprawdzał Ci cewkę. nie wiem o jaką wtyczkę chodzi bo nie znam na pamięć aut.

Jadąc do domu zauważyłem "śnieżynkę "na klimie a na wyświetlaczu temperatury między zegarami 1,5 st.C

Klimatyzacja działa-grzeje i chłodzi.

Dzwonię do gościa,że tak poprzednio nie było ,że przy temp.poniżej 5 st.C nie można jej włączyć a on ,że teraz jest dobrze

Panie i panowie co jest grane!.

Andy

oczywiście że klima nie powinna się włączac przy temperaturach po niżej ok 3-5st. i jeżeli tak masz to coś jest nie tak z czujnikiem temperatury.

pytanie - skąd wiesz że sprężarka sie włączała ? słyszałeś ?

Opublikowano
  • Autor

Słyszałem tylko stuknięcie,przypyszczam,że zadziałało sprzęgło elektromagnetyczne na sprężarce.

Jeszcze jedno,w sobotę dobrałem się do tego czujnika,podgrzewałem go suszarką do włosów ale temperatura na wskaźniku

między zegarami nie drgnęła.Niewiem gdzie znajduje się wtyczka od tego czujnika.Może tam coś nie łączy.

Jadąc wczoraj wszystko wróciło do normy.Dzisiaj wyjeżdzając do pracy znowu "kicha" ale w trakcie jazdy znowu wróciło do normy.

Opublikowano

Leszekmw, nie mąć Koledze w głowie, że ma w aucie coś nie tak, 3 czy 5 stopni na plusie to nie jest żadna sztywna granica dla klimatyzacji w b5, ona potrafi się włączyć przy +1,5 stopnia i wtedy zazwyczaj niebawem sie wyłącza.

Opublikowano

Właśnie u mnie klima włącza się jeśli na wyświetlaczu widnieje temp.2 stopni.Spadnie na 1.5 stopnia ''śnieżynka'' znika.

Opublikowano

W moim B5 klimatronic nie pozwala wlaczyc klimy ponizej 5.

chociaz nie wiem co by robil ....

Opublikowano

Leszekmw, nie mąć Koledze w głowie, że ma w aucie coś nie tak, 3 czy 5 stopni na plusie to nie jest żadna sztywna granica dla klimatyzacji w b5, ona potrafi się włączyć przy +1,5 stopnia i wtedy zazwyczaj niebawem sie wyłącza.

nie mącę , we wszystkich autach tak jest . nie wiem dlaczego w a4 nie.. . ale może tttm . popytam kiedyś przy okazji , jakoś nigdy rozmowy nie schodziły na ten temat. zazwyczaj jest odwrotny problem.

Opublikowano

mi mechanik powiedzial ze klima ponizej 7 stopni nie dziala prawda to?

Opublikowano

mi mechanik powiedzial ze klima ponizej 7 stopni nie dziala prawda to?

Nie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.