Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zderzak s-line + końcówki wydechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie

Jako, że szykuje się rezanko i zderzak będzie na dniach u mnie to pozostaje jeszcze sprawa końcówek tłumika.

Posiadam quattro czyli tłumiki są ale trzeba kupic jakieś fajne końcówki tak aby wszystko ładnie wyglądało i teraz pytanie co polecacie i jaka średnica??

Ile cm poza obrys zderzaka powinny te końcówki wystawać, żeby nie było wioski :rolleyes:

Będę wdzięczny za jakieś linki dom aukcji :)

Zalezy mi na dobrych końcówkach a nie takich co zardzewieją po kilku miesiącach.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie :good:

Wiem, że co nie którzy zakładaja nawet średnice 100mm co o tym myślisz??

Opublikowano

Dzięki wielkie :good:

Wiem, że co nie którzy zakładaja nawet średnice 100mm co o tym myślisz??

uważam ze rozmiar 90 jest najbardziej odpowiedni pod te wycięcia w zderzaku

100 tez zakładają :wink4: np kolega Virus ma zobacz sobie w jego temacie A4 B6

Opublikowano

wszyscy zaopatrują sie w takie koncówki http://allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n1-90rs-rs-audi-i2054453676.html i są zadowoleni

Ja też mam takie na wydechu, który czeka na montaż. WG mnie optymalny rozmiar. :>
Opublikowano
  • Autor

Z tego co mi sie wydaje to Bart-S też ma właśnie te końcóweczki

Opublikowano

100 to jak "Działa Nawalony" nawalonym trzeba być aby je założyć :hi: 90MM to takie max.

Opublikowano

:good:Seves też ma w B6...

0f3b6e096e4f81b6m.jpg

i H4mm3R w B7...

sam14321280x768.jpg

P.S. Zdjęcia zapożyczone z ich wątków... :gwizdanie:

Opublikowano

sam widzisz 90 najlepsze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie :good: czyli zakupie 90mm, przecież nie założę "Dział Nawalony" jak to Młody napisał :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wejdz na moj temat,tez mam 100 ultera :)

Opublikowano
  • Autor

Zakupiłem już 90mm i myślę, że to najlepsze rozwiazanie :wink4:

Po looknięciu w twój watek potwierdzam, że dobrze zrobiłem, że kupiłem 90mm bo 100mm wygladaja zbyt ordynarnie

Opublikowano
:good: Ja wczoraj wrzuciłem wydech do mojej furki z 90... Zerknij na wątek.:evil:
Opublikowano

SAM_1507.jpg

Tylko 90 :kox:

Opublikowano

Czemu 100mm to za dużo?Ja testwoałem od 80mm i 100mm i jestem zadowolony. W moim wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241846.msg2899808#msg2899808 są jeszcze stare fotki 100mm bez "dyfuzora". Nie wiem jak 100mm wygląda przy S-line , ale przy zwykłym na 2 rurki była za duża dziura, a 100mm dobrze to wypełnia. Teraz mam te 100mm przy s4 i wtgląda też super. Wszytko kwestja gustu. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.