Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanko gdzie mozna zrobić tanio czipa 1,9TDI najlepiej gdzieś w dolnośląskim ale moze być wielkopolskie lub lubuskie

Opublikowano

Też szukam czegoś w dolnośląskim nie koniecznie tanio,przedewszystkim coś sprawdzonego i dobrego.

Opublikowano

Polecam Ecuproject we Wroclawiu,akurat sie chyba zalapiesz na grupowy bedzie taniej.

http://www.ecuproject.pl/

Opublikowano

ecu popieram robią robotę!!

ja mogę polecić ci cos dalej ale tez konkretnego:) :)

CTR

chłopaki wiedzą co robią!!

Opublikowano

Zapraszamy do Kłodzka

http://soft-tuning.pl/

???

Opublikowano

Zapraszamy do Kłodzka

http://soft-tuning.pl/

???

oznacz to że w Kłodzku można zrobić modyfikacje programu za rozsądną cene ,

oraz link do strony dla zaineresowanych ze szczegółami firmy która znajduje sie na dolnym śląsku :)

Opublikowano

A juz ktos z klubowiczow byl w tej firmie w Kłodzku?

Opublikowano

MAPI popraw troche bledow w zakladce galeria wykresow np. skoda AGR nie ma zmiennej geometrii :wink4::hi:

Opublikowano

MAPI popraw troche bledow w zakladce galeria wykresow np. skoda AGR nie ma zmiennej geometrii :wink4::hi:

Ok...dzięki za informacje

przy najbliższej okazji sprawdze to i skoryguje

Opublikowano

ja robilem za 250zl + wysylka, gwarancja rozruchowa od pewniaka, kolegi z forum a80, 100% satysfakcji i zadowolenia :good: ale niestety przestal sie tym zajmować od jakiegoś czasu, ale myślę że za dooobrą flachę dałoby radę go przekonać :)

Opublikowano

to widze że chip fest :polew: :polew:

wymaz lepiej to bo chłopaki zaczną się z ciebie śmiać

PS jak chcesz taki jak kolega ja ci zrobie za 100 zł :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A juz ktos z klubowiczow byl w tej firmie w Kłodzku?

smiało mozesz jechac ...

Opublikowano

w Kłodzku jest jeszcze jeden kolega co robi czip w swoim warsztacie znany z klubu audi 80 a ja u niego robiłem oto namiar jakby ktoś potrzebował 608011662 Piotr (solskier)

Opublikowano

to widze że chip fest :polew: :polew:

wymaz lepiej to bo chłopaki zaczną się z ciebie śmiać

PS jak chcesz taki jak kolega ja ci zrobie za 100 zł :polew: :polew: :polew:

Wiesz, jak kto woli, ja nie widze sensu wykładania 600-700pln, skoro mogę wyłożyć 300pln i jestem w pelni usytasy. Za 100zl to sobie można na allegro kupić i i kopcić po mieście :polew:

Chcesz, dam Ci namiary, przekonasz sie i wtedy się wypowiadaj :hi:

Zresztą, goldik z postu wyżej również siedzi na forum a80, zna Mariusza i może się na temat jego softów wypowiedzieć :>

Jakby tego było mało, to połowa zetorów z forum a80 jeździ na jego softach, wystarczy wejśc i poczytać. Tyle ode mnie.

Opublikowano

w Kłodzku jest jeszcze jeden kolega co robi czip w swoim warsztacie znany z klubu audi 80 a ja u niego robiłem oto namiar jakby ktoś potrzebował 608011662 Piotr (solskier)

w dziale wykresy pod nazwą "Golf 1,9TDI AHF - "GOTOWIEC" http://www.soft-tuning.pl/wykresy2 moża zobaczyć jak wyglądał mod

który ostatnio przyjechał do mnie na poprawke ....wtyczka od kompa połamana,soft wpakowany z seata :blink:,batory z tyłu że smuga sadzy zostawała na asfalcie ....a to czego już nie zniósł właściciel ...palił jak smok :decayed:

Opublikowano

Mapi ale pamiętaj gotowce są najlepsze nie ma sensu dać 600 zł skoro można dać 300 :notworthy: :notworthy: :notworthy::good: :good: :good:

tak samo zapytam cię tak paliwo drożeje 5 litrów on = 28,95 ja tam wole nalać wode z biedronki za 5 litrów 3 zł

po co płacić 30 jak można 3 :kox:

Opublikowano

Mapi ale pamiętaj gotowce są najlepsze nie ma sensu dać 600 zł skoro można dać 300 :notworthy: :notworthy: :notworthy::good: :good: :good:

tak samo zapytam cię tak paliwo drożeje 5 litrów on = 28,95 ja tam wole nalać wode z biedronki za 5 litrów 3 zł

po co płacić 30 jak można 3 :kox:

Czlowieku weź lepiej zamilcz, bo gówno wiesz i wielce kozaczysz... :facepalm:

Każdy robi jak mu wygodniej - ja nie pojechałem osobiście wgrać, bo akurat miałem przednią szybę wyciętą. Ale inny kolega swoją b6 AVF pojechal, sam sobie wybierał mapę, kilka minut i chips wgrany. A teraz każdy jest w szoku że po samym sofcie AVF tak może zapier**alać...

Więc jeszcze raz Ci napiszę - jedź, przekonaj się, a dopiero po tym błyszcz na forum :hi: Parczew to nie koniec świata, tylko 60km od Lublina.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.