Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie


HARIBO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko gdzie mozna zrobić tanio czipa 1,9TDI najlepiej gdzieś w dolnośląskim ale moze być wielkopolskie lub lubuskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ecu popieram robią robotę!!

ja mogę polecić ci cos dalej ale tez konkretnego:) :)

CTR

chłopaki wiedzą co robią!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilem za 250zl + wysylka, gwarancja rozruchowa od pewniaka, kolegi z forum a80, 100% satysfakcji i zadowolenia :good: ale niestety przestal sie tym zajmować od jakiegoś czasu, ale myślę że za dooobrą flachę dałoby radę go przekonać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widze że chip fest :polew: :polew:

wymaz lepiej to bo chłopaki zaczną się z ciebie śmiać

PS jak chcesz taki jak kolega ja ci zrobie za 100 zł :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz ktos z klubowiczow byl w tej firmie w Kłodzku?

smiało mozesz jechac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Kłodzku jest jeszcze jeden kolega co robi czip w swoim warsztacie znany z klubu audi 80 a ja u niego robiłem oto namiar jakby ktoś potrzebował 608011662 Piotr (solskier)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widze że chip fest :polew: :polew:

wymaz lepiej to bo chłopaki zaczną się z ciebie śmiać

PS jak chcesz taki jak kolega ja ci zrobie za 100 zł :polew: :polew: :polew:

Wiesz, jak kto woli, ja nie widze sensu wykładania 600-700pln, skoro mogę wyłożyć 300pln i jestem w pelni usytasy. Za 100zl to sobie można na allegro kupić i i kopcić po mieście :polew:

Chcesz, dam Ci namiary, przekonasz sie i wtedy się wypowiadaj :hi:

Zresztą, goldik z postu wyżej również siedzi na forum a80, zna Mariusza i może się na temat jego softów wypowiedzieć :>

Jakby tego było mało, to połowa zetorów z forum a80 jeździ na jego softach, wystarczy wejśc i poczytać. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Kłodzku jest jeszcze jeden kolega co robi czip w swoim warsztacie znany z klubu audi 80 a ja u niego robiłem oto namiar jakby ktoś potrzebował 608011662 Piotr (solskier)

w dziale wykresy pod nazwą "Golf 1,9TDI AHF - "GOTOWIEC" http://www.soft-tuning.pl/wykresy2 moża zobaczyć jak wyglądał mod

który ostatnio przyjechał do mnie na poprawke ....wtyczka od kompa połamana,soft wpakowany z seata :blink:,batory z tyłu że smuga sadzy zostawała na asfalcie ....a to czego już nie zniósł właściciel ...palił jak smok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapi ale pamiętaj gotowce są najlepsze nie ma sensu dać 600 zł skoro można dać 300 :notworthy: :notworthy: :notworthy::good: :good: :good:

tak samo zapytam cię tak paliwo drożeje 5 litrów on = 28,95 ja tam wole nalać wode z biedronki za 5 litrów 3 zł

po co płacić 30 jak można 3 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapi ale pamiętaj gotowce są najlepsze nie ma sensu dać 600 zł skoro można dać 300 :notworthy: :notworthy: :notworthy::good: :good: :good:

tak samo zapytam cię tak paliwo drożeje 5 litrów on = 28,95 ja tam wole nalać wode z biedronki za 5 litrów 3 zł

po co płacić 30 jak można 3 :kox:

Czlowieku weź lepiej zamilcz, bo gówno wiesz i wielce kozaczysz... :facepalm:

Każdy robi jak mu wygodniej - ja nie pojechałem osobiście wgrać, bo akurat miałem przednią szybę wyciętą. Ale inny kolega swoją b6 AVF pojechal, sam sobie wybierał mapę, kilka minut i chips wgrany. A teraz każdy jest w szoku że po samym sofcie AVF tak może zapier**alać...

Więc jeszcze raz Ci napiszę - jedź, przekonaj się, a dopiero po tym błyszcz na forum :hi: Parczew to nie koniec świata, tylko 60km od Lublina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...