Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPG] Moja S-Line :D:D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :) wkońcu udało mi się pstryknąć kilka fotek nowego nabytku, a więc:

Jest to Audi A4 2.0 TFSI quattro

Samochód jest wyposażony w:

-Pakiet S-Line

-Kolorowy Fis

-Radio Audi MMI Navigation

-Oryginalne felgi 18-stki

-Skrzynie automatyczną tiptronic

-Skórzaną tapicerke

-4 Elektryczne szyby

-Podgrzewane lusterka

-Podgrzewane siedzenia przód i tył

-Lampy na Xenonie

-Czujniki parkowania

-10 Poduszek Air Bag

-ESP ABS itp....

-Nagłośnienie BOSE

-Pakiet chrom

-i wiele innych bajerów.....

Myślę nad kilkoma modami ale to dopiero plany na lato :D

bb9d03fde43925dbmed.jpg

fad14bf1e55f56e0med.jpg

8247e9216fc6213amed.jpg

e42d5ae65d8c4b5bmed.jpg

5a92b5e43985df5fmed.jpg

acced0a872e070f6med.jpg

5cb9548cda4ce81fmed.jpg

c86346a6979fb57fmed.jpg

Opublikowano

ładna sztuka :good: mocno była uderzona? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe a dlaczego myslisz ze uderzona ?? :>

Opublikowano

po europejskich zderzakach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie no lampa byla tylko rozbita a tak samochodzik jest sprowadzony z Canady :>

Opublikowano

Rewelka się prezentuje. Za dużo to nie masz co modzić .

Mały masz ten przebieg :naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:41_________________________________________________Jeśli to wersja USA to zderzaki byly wymieniane, nie tylko lampa.

Opublikowano

i ma europejskie zderzaki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no powymieniali jak sprowadzili a co do modów to moze inne felgi na lato i jakis chip tunning :naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:45_________________________________________________a co do przebiegu sprawdzony w polsce a takze przez moja rodzine w kanadzie :naughty:

Opublikowano

Bardzo fajna :good: troche trudno uwierzyć w takie przebiegi :cool1::mysli: miliona kilometrów zycze :)

Opublikowano
  • Autor

podziekował no i mi tez bylo ciezko uwierzyc w ten przebieg ale posprawdzalem i wiem :hi: :>

Opublikowano

zarąbista :>

Opublikowano

śliczna :gwizdanie: :blink::kox:

Opublikowano

Super kolor i ładna fela...generalnie robi wrażenie :good:

Gratulacje zakupu :good:

Opublikowano

Fajna , gratki tylko MMI to on chyba nie ma co ? :wink4:

Opublikowano

S-Line zewnętrzny w sedanie B7 robi robotę :kox:

Wrzuć najlepiej zdjęcia pod opisem aby było od razu widoczne nie z linka :wink4:

Jak będziesz kiedyś w Krk we Czwartek to zapraszamy na spota, obejrzymy to cacko :)

Opublikowano

hehe a dlaczego myslisz ze uderzona ?? :>

:decayed:

Graty zakupu furki :good:

A masz zdjecia w jakim stanie została sprowadzona ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

podziekował :> to radyjko posiada MMI :> obecnie w belgi jestem ale jak bede w PL to napewno sie zjawie w KRK bo daleko nie mam :>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 21:47_________________________________________________nie niestety nie mam :(

Opublikowano

podziekował :> to radyjko posiada MMI :>

kolego a wiesz co to MMI? tu masz to sobie porównaj :wink4:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Multi_Media_Interface

.tylko wiesz nie to żebym marudził - furka fajna ale to co masz to RNS-E tak tylko informacyjnie

Opublikowano
  • Autor

no jak sie radyjko załącza to wyskakuje MMI ma nawigacje wejscie na płytke DVD + 2 wejscia SD i kilka roznych bajerów no chyba że sie faktycznie nie znam :decayed::naughty:

Opublikowano

to, że jest przy rozpoczęciu pokazuje się MMI to nie oznacza, że to auto posiada ten system. Ty masz nawigację RNS-E. MMI w A4 występuje dopiero od modelu B8, i jest to ten system obok drążka zmiany biegów (takie coś jak w A6, Q7 czy A5) :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.