Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPG] Moja S-Line :D:D


mati73ls

Rekomendowane odpowiedzi

no ale chyba jednak jest to tylko rns-e zwracam honor :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:05_________________________________________________mój błąd :>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:05_________________________________________________a zdjęcia bezpośrednio dajecie przez fotosik czy imageshack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że fabryka wrzuciła napis MMI przy starcie RNS-E, a niby występuje dopiero opcjonalnie w b8... Wydaje mi się że nie jest to tak do końca jasne. Można uważąć ze RNS-E to początki MMI :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka wypas :good:

Jeśli to autko z zawody

to zegary nie powinny być w milach i kilometrach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to autko z zawody

to zegary nie powinny być w milach i kilometrach :mysli:

Możliwe że przed nim ktoś sobie zaczął przerabiać na europejczyka, nie jeden u nas tak robił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka wypas :good:

Jeśli to autko z zawody

to zegary nie powinny być w milach i kilometrach :mysli:

hmm dlaczego ja widziałem ostatnio bardzo ładna b7 własnie od kolegi z forum z usa i ma mile i km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMI to jest interfejs / sterowanie , komunikacja człowieka z sytemem, MMi - rnse , MMi basic, MMi 2g MMi 3g tak wiec mmi ogolnie jest od 2004 roku juz od RNS_a , a potocznie przyjęte to wlasnie tak jak myslisz :)

Gratki furki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam opcje na FIS przełączenie na kilometry lub mile nie wiem czy tak jest w każdej czy tylko u mnie

u kazdego tak jest kolego:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty myślałem że w każdym tak jest, masz jeszcze zmianę temp zmianę spalania ip itd:d

szkoda ze prędkościomierz w milach nie zaczyna pokazywać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaa aleś mnie powalił :polew:

---------- Post dopisany 27-07-2012 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2012 at 21:34 ----------

wlaśnie mój samochodzik dostał chip-tuning z 200km na 240km który został wykonany przez pana Krzysztofa Gromskiego w GROM CAR ELECTRO w Ratułowie i jestem bardzo zadowolony autko śmiga jak strzała :D bardzo polecam ten zakład samochód jest oddawany w dobre ręce i robota jest solidnie i dokładnie wykonana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powymieniali jak sprowadzili a co do modów to moze inne felgi na lato i jakis chip tunning :naughty:

Gdybyś chciał to mam sprawdzony program do twojego samochodu (silnika i skrzyni) !!!

Gratki zakupu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powymieniali jak sprowadzili a co do modów to moze inne felgi na lato i jakis chip tunning :naughty:

Gdybyś chciał to mam sprawdzony program do twojego samochodu (silnika i skrzyni) !!!

Gratki zakupu !

dzieki kolego za propozycje ale juz mam sofcika wgranego :)

---------- Post dopisany 29-12-2012 at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2012 at 17:30 ----------

Nowe bixy ori z białymi kierunkami :)

9e0a68b72f6c9cbemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...