Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli będę w tym czasie w Trójmieście to podjadę :wink4:

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Wyświetleń 172,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jeśli będę w tym czasie w Trójmieście to podjadę :wink4:
Eee młody co Ty kombinujesz:naughty:
Opublikowano

zapraszamy im wiecej tym lepiej. tylko trzeba wkoncu miejscowke jakas wybrac

Opublikowano
jak już Warszawka do nas zagląda to już grubo,

a dobry wieczór

grubo , tylko kiedy Ty do tej Warszawki zajrzysz to ja się z miłą chęcią dowiem :naughty:

jutro????:tongue4:

Opublikowano

Ja myślę że koło Mc-a jest ok to droga przelotowa no i trochę ludzi się kręci nich widzą że chłopaki się bawią:banan:

Opublikowano

jakby co to ta staja w celbowie jest dobrze oswietlona i parking jest naprzeciwko ulicy przelotówki takze jest widok i jest spoko

Opublikowano

Mi tam bez różnicy dom tej pory do Gdańska jeździłem:grin:

Opublikowano

Mozemy sie spotkac na Bp, a potem się zobaczy gdzie nam będzie najbardziej odpowiadać

Opublikowano

mi tez raczej slabe wyszly, ale sa :wink:

imag0482t.jpg

Uploaded with ImageShack.us

imag0490v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

imag0489s.jpg

Uploaded with ImageShack.us

generalnie fajny spocik, dobrze sie gadalo :decayed: teraz moze wzrosnie frekwencja jak juz cos sie dzieje :naughty:

Opublikowano
No ładnie i ja nic o tym spocie nie wiedziałem:whistling: w sumie dawno tu nie zaglądałem ale jak coś to dajcie cynka kiedy następny spot:wink:

nooo Panie, że Ciebie tam nie było :thumbdown:

Opublikowano

No widzisz Antonio zamuliłem dzisiaj:thumbdown: ale spoko ja Was nie zostawię czasem będę do Gdańska wpadał:decayed:

Opublikowano

piździ dzisiaj jak ..j, u Ciebie (tzn. na końcu świata) też??

Opublikowano
piździ dzisiaj jak ..j, u Ciebie (tzn. na końcu świata) też??
No powiem Ci że daje ostro aż od razu zimniej w chałupie:kwasny:
Opublikowano

łeb urywa normalnie :grin:

Opublikowano

Noo głowę:grin:

Opublikowano

pomorska maszynka do łatania dziury budżetowej

47593_478624118839896_464985015_n.jpg

Opublikowano
pomorska maszynka do łatania dziury budżetowej

http://s13.postimage.org/k0wml1oj7/47593_478624118839896_464985015_n.jpg

wg tej stronki Jakie są numery rejestracyjne RADIOWOZÓW Z FOTORADARAMI? Jakimi samochodami jeżdżą policjanci? - fotoradary, GITD, Inspektorat Transportu Drogowego, jakimi samochodami jeżdżą policjanci, lista aut z fotoradarami, nieoznakowane radiowozy, numery rejes nalezy do delegatury w Bydgoszczy, czyli delegatura Północna - nasz rejon. Wiec trzeba uwazac jeszcze na czarnego Mondeo i oznakowany zolty Peugeot Partner :wink:

Opublikowano

No spocik pierwsza klasa.

Co do miejscówki na przyszły tydzien proponował bym celbowo BP.

Dobra kawka a i usiąść gdzie jest i zapiekse wszamać :)

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

A kolega z YLu może by się z nami porajdowal następnym razem?

Opublikowano
No spocik pierwsza klasa.

Co do miejscówki na przyszły tydzien proponował bym celbowo BP.

Dobra kawka a i usiąść gdzie jest i zapiekse wszamać :)

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

A kolega z YLu może by się z nami porajdowal następnym razem?

Hehe ja tam nie wyściguje się moją niunią ona służy do kulturalnego wożenia się po dzielni:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.