Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's

novwy

• Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ewrybady?

Nie moglismy stary, nie puszcze kobity ze swierzym lakierem :decayed: ale w przyszly weekend mozemy zabalowac w helu. Ktos chetny? Sa jeszcze 2 miejsca w aucie :banan:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

A tak btw. Cwiara, wladi, uwolniliscie alkomonstrum na spotach, tera wszyscy pijo :grin:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

co, jak, kiedy, impreza? byłem dziś w Kuźnicy ale miejscówka na sesyjkę ten nowy port jest zajefajny tylko nie wiem czy w dzień czy jak już będzie zachodzić słońce. Andrzej tak niedaleko od Ciebie i nic nie mówisz, byłeś co sądzisz?

Byłem, ale helski port jest ładniejszy chyba. Co do kuźnicy to na "syberii" to jest taki mały parking, a nieopodal małe łupinki rybackie, wczoraj przy zachodzie słońca wyglądało to mega, szkoda ze mialem auto uwalone bo bym pstrykną sesyjke.

A z gruchą wpadliśmy na pomysł żeby zabrał się ze mną w piąteczek wieczorem do Helu się napić to potem moja kobita odwiozła go do domu. Piszesz się? :naughty:

i zaczynamy ksiege gości :)

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

panowie dajcie linka do polskiego vaga potrzebuje na wczoraj

Ja dzwonilem do ciebie zebys fure myl i na sesyjke dawal... Ale pierdylna mi wielowachacz i stracilem humor... Jutro caly dzien u formelakow siedze, jak ktos chce niech wpada. Na spocie bede, jutro i w weekend tez moge.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Po jakich dziurach ty jedziles? A tak pozatym jak w weekend bedzie melanz to lipa ze spotem no chyba ze na czworaka

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 06:20 ----------

Andrzej dzieki za spota a reszta to po bani dostanie.

No dzieki grucha, dzieki.

Spot obowiązkowy a tylko dwa auta. DreamVag przejmuje nasze czwartki a wy w domu gnijecie :whip2:

No dzieki grucha, dzieki.

No panowie sory nie wyrobiłem się. Co Ty Andi piszesz kto chce się dołączyć? Trzeba to przegłosować :D

To jak melanz bedzie czy nie?

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Panowie i Panie jutro o 17 organizujemy spota ktoś chetny? ja i Andrzej jestesmy na liscie kto dołacza?

Może tym razem ogarniemy sie gdzieś we władku? Perdylniemy se jakoś sesyje czy co?

A koleżanka Monika tu zagląda jeszcze?