Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko ale będą tylko wybrani bo ja wszystkich nie pomieszcze :D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

1/4 będzie czy ktoś jeszcze do Ciebie zmierza :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No spoko ale będą tylko wybrani bo ja wszystkich nie pomieszcze :D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Czuje się zaszczycony w takim razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechal juz prezydent? :grin:

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pewnie dziś nic nie zrobicie w autku Wladiego :kox:
o której jutro mam podjechać?


Andi nic nie piszesz jak tam droga na gwincie? Nie masz może u Gruchy kostki do manetki fisa bo chyba nie dostałem w komplecie. Nie wiem czy uda się to jutro ogarnąć :unsure:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novwy, dalem rade i nie urwalem, reka w bandazu i szynie, bagaj od gratow na sztywno 3cm nad gleba, raz sie zyje...

Podjedz do kębłowa do magików, zagadaj żeby ci pokazali auto szyby, tam manetka siedzi.

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Hyhyhy. Jestem :D Pol litra spite i idziem dalej :D

No to w takim razie dzis w grzybie bedzie bang.... :dance2:

https://www.youtube.com/watch?v=4H4tqTOXAZg

Edytowane przez TyBucu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Ci się stało z tą ręką? Czyli co i tak L4? Specjalnie to zrobiłeś żeby nie iść do pracy :P a i tak pojechales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Ci się stało z tą ręką? Czyli co i tak L4? Specjalnie to zrobiłeś żeby nie iść do pracy :P a i tak pojechales.

Uwierz mi ze przykleszczenie reki pod autem nie nalezy do moich rozrywek łikendowych. :decayed:

Naruszone nerwy 2 i 3 palca, zerwany nerw czwartego i zmiazdzona kostka malego palca. Naszczescie tylko tyle, a moglo byc gorzej. :facepalm:

Chcialem zciagnac opone zeby wlozyc ja pod auto dla bezpieczenstwa, w momencie gdy chwycilem opone z gory auto spadlo z podnosnika i obsunelo sie z dystansu, opona w pol wyjeta przytrzymala auto za blotnik w gorze, niestety razem z moja reka. Nie bylo nikogo w okolicy do pomocy to sam staralem sie na nowo podniesc auto jedna reka, po 10 min 3 kolesi podnioslo dupe auta i udalo mi sie wyciagnac reke.

narazie wolnego mam do poniedzialku, ale ze nie mam czucia w palcach, a reka boli mnie od lokcia po kostki to slabo sie widze w pracy, moze wpadnie l4 na caly okres rehab. (3tyg.) ^_^

Panowie, ktory bylby tak mily i zrobil mi zdjecie zamka pod macha w miejscu gdzie ciegno wchodzi w zapadke zamka, bo ja ni cholery nie widze tej zapadki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ktoś jedzie do Bieszkowic...jak to wygląda w tym roku można pojechać samemu czy jakieś zgłoszenie trzeba zrobić?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbę , a mianowicie z żoną szykujemy wyprawkę szkolną dla pewnego zdolnego Chłopaka i tak sobie kompletujemy i chcielibyśmy jescze spełnc jego marzenie i podaraować mu telefon komurkowy i tu pytanie jeśli ktoś z was miał by stary nieużywany , zalegający w szafce telefon i mógł by go podarować był bym wdzieczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafi mam coś takiego ale on nie jest w jakimś super stanie...jak chcesz zobaczyć to możemy się jakoś zgadać :wink:


Powiem inaczej telefon jest w ładnym stanie z tym że szybka trochę porysowana może da się ją z polerować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...