Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę ze poświąteczny spocik 3-go w czwartek, hmmm? Tak jak zwykle 18 przed makiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Widze ze cos sie dzieje w naszej okolicy. Szok normalnie. Swojego czasu byłem kilka razy na spocie w Matarni ale troche za daleko... Spot na 03.01 aktualny? Póki co choroba mnie trochę rozłożyła ale jak dobrze pójdzie to może i ja wpadnę z kumplem z forum.

Jeden z kolegów pisał wyżej ze ma problemy z autem. Miałem takie jeden osiem T i znam je już chyba od podszewki wiec mogę pomóc jakby co.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze poświąteczny spocik 3-go w czwartek, hmmm? Tak jak zwykle 18 przed makiem?

hmm pytanie czy wytrzezwieje do 3-ciego :wink:, jesli tak to sie pojawie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Pany.Pisać kto będzie,a nie wymyślać.Ja jestem zwolennikiem spotkań w realu mimo,że w necie jest łatwiej.I nie spotykając się z ludźmi nie piszę potem w necie-dlaczego tu taka cisza w temacie spotów?Każdy musi sam dołożyć cegiełkę.

Ps.grafi-w blokach mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.grafi-w blokach mieszkasz?

nie żadnych boków :cool1:

powiedz w którym kierunku patrzeć żeby cię odnaleźć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam mały problemik z moim "jedenosiemte" chyba to n75n ale reki sobie nie dam uciąć :)

Myślę ze damy rade wytrzeźwieć do 3go i pojawić się na spociku. W każdym razie ja będę czekał na pewno (na parkingu pomiędzy makiem a lotosem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to najlepiej na końcu parkingu koło stacji w rogu przy barierkach, będę na 99,9% :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, jakby ktoś byl zainteresowany to biorę ze sobą vag-a.

Chociaż ktoś inny powinien zabrać ze sobą umiejętność obsługiwania go, bo jak na razie w tych kwestiach jestem lajk.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałem być,ale teraz nie wiem.Jestem właśnie na etapie naprawiania tempomatu i radia,bo kupiłem oryginalne.Gostek,który ma mi to rozkminić, 2 razy przekładał termin. Teraz wypadło na 3-go po południu. Dałem mu ostatnią szansę. Jak nie przyjedzie,jestem na spotkaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już po spocie, gdyby nie ten ziąb to pewnie można by tak do północy albo dłużej gawędzić, ale zmarzłem, można powiedzieć że frekwencja jak najbardziej na plus 7 aut to już całkiem dobrze wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obczajałem tą miejscówkę na stacji w celbowie, parking jest dość duży i oświetlony także może nastepny spocik tam? jest tam nawet odkurzacz i kompresor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...