Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

ja podjadę, jak byś dotarł na spota to w powrotna stronę transport byś miał :wink:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Juz myslalem ze mnie solo spot czeka ale nowvy sie pojawil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorki Pany zapierdol miałem w pracy i musiałem do domu szybko lecieć :mad:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam spocik się odbył co prawda w wydaniu mini (2 autka) ale zawsze, mam tylko nadzieję że to chwilowy spadek frekwencji :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podjadę, jak byś dotarł na spota to w powrotna stronę transport byś miał :wink:

A co ty Robson, do Ylu jechałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Ktos sie wybiera moze na spoa w tym tyg ? Moze bym sie pojawil jak bylo by paru chetnych ...POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj, dawaj :wink: ktoś tam będzie :decayed:

Czyli ja bede, i ty bedziesz, novwy tez pewnie zawita? To juz jest pare osob, wpadaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, problem mam z 80tką :P Ma ktoś z was namiary na dobrego mechaniora od automatów?

Dzwoniłem do "hukałowicza" ale mnie zbył pie:whistling:ąc coś o tym że oni nie zajmują się Audi...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jutro spróbuję się dowiedzieć bo niedawno znajomy mi polecał jakiegoś speca od automatów jak by u mnie cos się wysrało, ale oczywiście zapomniałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięte, po drugim telefonie do Hukałowicza dowiedziałem się że jak usłyszał że to 80tka z 94 jedendzięwięćTEDEI, miał przed oczami trupa niewartego naprawy, dogadalem się jutro jade :wink:

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

To jak dzisiaj 18, 19? Ja chyba znowu będe od 18 siedział :decayed:

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

Spoznie sie. Bede chwile przed 19.

Wystukane z odkurzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po spocie, było git jak zwykle :decayed: skład skromny ale liczy się jakość nie ilość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamulilem, na nocki pracuje i zaspalem :) ...w nast tyg tez nie dam rady, dopiero za 2 tyg ... ale obiecuje ze sie zjawie . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Żeby nie było, że spot się nie odbył".

Na reszte fot będziecie niestety musieli trochę poczekać, bo teraz jestem z dala od mojego kompa i moich programików. Pogadam z ziomkiem może on coś podziała w międzyczasie.:wink:

Fotki wyszły spoko, nawet fajnie, ale d*py nie urywa.:kwasny:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

Spot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia zajefajne kto nie był niech żałuje że się nie załapał na sesję zdjęciową, foty na kalendarz klubowy polecą, sesja w przystani jachtowej koło mola Puck

2013_07_18_20_17_40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...