Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

To jak ludziska z tym spotem helskim?

Zbieramy sie u mnie kameralnie czy organizujemy coś większego na domkach? :naughty:

jakie domki nic nie wspominałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Helkamp, pole namiotowo/letniskowe na cyplu. Tylko musialbym rezerwowac z uprzedzeniem bo w sezonie nic nie wiadomo...

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toszzzzz mowie wam ze latwiej znalezc oparcie na alle niż bawić się w tapicerza. Rozbieralem i szyłem całe wnętrze w kupecie, a tam wiele się nie różni... Raz to wszystko rozebrać, tam są setki wszywek do wyciągnięcia, druty spinane do gąbki i zamki (oparcie sztywne) nitowane... A jak to rozbierzesz to potem dwa dni conajmniej naciągasz żeby jakoś wyglądało...

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nikt nic nie odpisał :kwasny: znaleźć oparcie w moim kolorze to nie takie hop siup :facepalm: ale dzięki za linka będę obserw:wink:ował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nikt nic nie odpisał :kwasny: znaleźć oparcie w moim kolorze to nie takie hop siup :facepalm: ale dzięki za linka będę obserw:wink:ował

No ja tam mam nadzieje ze jakis patent istnieje, chociaz w to szczerze wątpie...

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nikt nic nie odpisał :kwasny: znaleźć oparcie w moim kolorze to nie takie hop siup :facepalm: ale dzięki za linka będę obserw:wink:ował

masz kremowe siedzenia czy szare? Bo juz nie pamietam.

edit:

pamparam AUDI A4 B5 98ROK FOTELE SKÓRZANE KOMPLET (3459399227) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko ciekawe czy gościu sprzedaje na części :P

wysłane z FISa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ,nie kupie kompletu siedzen z powodu zlamenej raczki :banghead:

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jestem w jastrzebiej gorze do soboty, z checia bym podjechal na jakis spot dajcie jakies info jak by sie cos dzialo w tym tygodniu..... szkoda ze predzej nie wiedzialem ze ktos potrzebuje te raczki do otwierania oparcia bo leza u mnie prawa i lewa strona :decayed:.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wpadnij w czwartek na 19+- do pucka kolo mcD a ktos pewnie będzie, ja sie nie zjawie niestety... 4etaje4y.jpg

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jestem w jastrzebiej gorze do soboty, z checia bym podjechal na jakis spot dajcie jakies info jak by sie cos dzialo w tym tygodniu..... szkoda ze predzej nie wiedzialem ze ktos potrzebuje te raczki do otwierania oparcia bo leza u mnie prawa i lewa strona :decayed:.....

Zlamana raczka to pikus, jak teraz zlozyc siedzenia?

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie siedzenie taz mam, ale w domu jak wroce moge zobaczyc jak to jest otwierane itp..... tylko bys mi musial sie przypomniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat siedzeń odpuszczam do jesieni, nie mam czasu już się z tym bawić :confused4: a jak nie zapomnę to się odezwę :wink:. jeśli chodzi o spota to novwy będzie bo ma blisko :decayed: Tomek tez cos wspominał ze wpadnie, Andrzej znów załatwi sobie pojazd zastępczy :naughty:, puszcze przypominacza do Michała i cos tam wyjdzie. Ja nie mogę obiecać ze się pojawie bo mam sytuacje 50/50 , ale nie mowie ze nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...