Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Mam dosyć siedzenia na tym wypiz*****. No i przynajmniej na spoty będe mógł zajeżdżać co tydzien :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie. Mam dosyć siedzenia na tym wypiz*****. No i przynajmniej na spoty będe mógł zajeżdżać co tydzien :decayed:

czyli projekcik umarł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze się da :decayed: tylko trzeba szybko działać a tu widzę ze już za późno. w takim przypadku trzeba jak najszybciej kupić bilecik a później powiedzieć ze poszedłeś zapłacić w czasie jak już ciul wystawił mandat. kilka razy już tak robiłem i zawsze rozpatrują pozytywnie :decayed: żebym miał dziś auto to by się bilecik z taka godzina znalazł a tak popytaj znajomych czy ktoś w tych godzinach nie parkował, lokalizacja parkingometru nie ma znaczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gdybym wiedzial ze tam sie placi to bym zaplacil a tak mi gowno wrzucili za szybe, ale dobrze wiedziec ze tak sie da zrobic, bede pamietal;)

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mam dosyć siedzenia na tym wypiz*****. No i przynajmniej na spoty będe mógł zajeżdżać co tydzien :decayed:

czyli projekcik umarł :kwasny:

Zależy od 2 rzeczy właściwie:

1. Dostane zaświadczenie z Customs-ów że moge przerejestrować auto na adres zameldowania w Polsce, bez tracenia opłat importowych do Norwegii (tak żeby można było go potem bez problemu na norwegie rej. bez ich kosmicznych opłat)

2. Czy uda mi się go ewentualnie sprzedać za rozsądny grosz przed przeprowadzką.

Szczerze mi się nie uśmiecha ta sytuacja z autem, nawet będe sie zastanawiał czy tak czy inaczej nie zmienic audiczce obywatelstwa. :decayed:(zawsze własne, pewne, doinwestowane, wychuhane) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mam dosyć siedzenia na tym wypiz*****. No i przynajmniej na spoty będe mógł zajeżdżać co tydzien :decayed:

czyli projekcik umarł :kwasny:

Zależy od 2 rzeczy właściwie:

1. Dostane zaświadczenie z Customs-ów że moge przerejestrować auto na adres zameldowania w Polsce, bez tracenia opłat importowych do Norwegii (tak żeby można było go potem bez problemu na norwegie rej. bez ich kosmicznych opłat)

2. Czy uda mi się go ewentualnie sprzedać za rozsądny grosz przed przeprowadzką.

Szczerze mi się nie uśmiecha ta sytuacja z autem, nawet będe sie zastanawiał czy tak czy inaczej nie zmienic audiczce obywatelstwa. :decayed:(zawsze własne, pewne, doinwestowane, wychuhane) :decayed:

no trochę już zrobione i zainwestowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak sie z nia nie rozstanie tylko ja do nas spowrotem przytargasz

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

Tyle kasy w nowy kolorek i sprzedac?oc**j......les

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochu***em czy nie... Tak dla rozeznania oto ile warte są B5 w kraju wiecznego mrozu:

FINN Bil - Annonser - Brukte biler til salgs

---------- Post dopisany at 04:37 ---------- Poprzedni post napisany at 04:36 ----------

Cene dzielimy na pół i wychodzą pe-el-eny:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś trochę plastidipa odstąpić bo mam do pomalowana znaczek a nie chcę specjalnie całej puszki kupować...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to grube macie tam ceny:shock3:
Maskra.to twoje tam opchniesz i tu b7 kupisz :D

No właśnie... A to wszystko przez podatek importowy. Na nowe auto jest narzucone 150% od wartości auta. Za używane importy troche mniej, ale wciąż. Mamuśka Tiko chciała przywieźć ze sobą jak sie przeprowadzała to jak uslyszala ze za 7 letnia puszke po konserwach musiala by zaplacic 20 koła to uwierzyć nie mogła.

Ma ktoś trochę plastidipa odstąpić bo mam do pomalowana znaczek a nie chcę specjalnie całej puszki kupować...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

trza było mi swojej nie odstępować :decayed: a tak btw, to byś sobie znaczka nie pomalował bo i mi przy malowaniu zabra:grin:kło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi ja po dłuższym namysle moja ramke dookoła grila oklejam. Bo tak bym się złożył z Tobą. Chyba że mi nie wyjdzie to oklejanie to się złoże z Tobą poczekaj trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oki poczekamy

memory five wladi i wszystko jasne :-)

---------- Post dopisany 01-12-2013 at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2013 at 19:07 ----------

Mamy jakieś namiary na spawanie plastyków:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem u tego magika w redzie co działa przy szrocie z anglikami, nie wiem czy on tam jeszcze działa ale porządnie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On tam działa w tej blaszanej budzie na ich parkingu przy szrocie na grunwaldzkiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...