Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak jedziesz na gdynie, po prawej stronie za skladami węgla. Tyle że ja tam zderzak łatałem ze 2 lata temu, więc nie wiem co i jak. Wiem że wtedy było na 5+ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest grubsza sprawa do ogarnięcia...nie chodzi o załatanie dziurki tylko trochę roboty będzie ze spawaniem dlatego szukam kumatego magika:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest grubsza sprawa do ogarnięcia...nie chodzi o załatanie dziurki tylko trochę roboty będzie ze spawaniem dlatego szukam kumatego magika:wink:

czyli szykuje się cos ciekawego :decayed:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Tego juz nie ma
Ostatnio jak byłem na spocie gadaliśmy o tym toczeniu tarcz na samochodzie, gdzie jest ten warsztat?

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Jak jedziesz na gdynie, po prawej stronie za skladami węgla. Tyle że ja tam zderzak łatałem ze 2 lata temu, więc nie wiem co i jak. Wiem że wtedy było na 5+ :decayed:

Andrju a ty kiedy na spota zawitasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na bukowine zawitam. Może też sie z wami przy okazji przywitam jak czas pozwoli. Chciałbym jeszcze wtedy ogarnąć czipa przy okazji, zanim się zima skończy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczenie tarcz masz w rumi na przeciwko szkoly na grunwaldzkiej albo w wejherowie obok orlenu i salonu kii na terenie sklepu z czesciami gordon.na wysokosci kogi po drugiej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziex Tomaszu. Przy okazji , będzie ktoś w czwartek, odebrałem moje 4 kółeczka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ja bym sie bujnal w czwartek

---------- Post dopisany at 07:10 ---------- Poprzedni post napisany at 07:09 ----------

Toczenie trwa z 3 godzinki tak przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

novwy żyjesz? mógłbyś się pojawić na spocie musze cię zapytać o cos :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

novwy żyjesz? mógłbyś się pojawić na spocie musze cię zapytać o cos :wink:

Żyjesz ;-) czekam na hasło i jestem w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz haslo w czwartek spot

dobra Tomek będę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczenie tarcz masz w rumi na przeciwko szkoly na grunwaldzkiej albo w wejherowie obok orlenu i salonu kii na terenie sklepu z czesciami gordon.na wysokosci kogi po drugiej stronie

"Toczenie tarcz masz w rumi na przeciwko szkoly na grunwaldzkiej" - jeśli chodzi o Rumię to polecam SAMLI na ul. Helskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...